Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
Whatever they'll think, don't care about them Rainbowlaugh

Čo keby si kúpim ozajstný tank? (Well, this is bucking creative Rainbowlaugh)
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Tak... Ti ho někdo zabaví. Rainbowlaugh

Co kdyby měli výprodej v Kauflandu se slevami až 99%? Rainbowlaugh
Odpovědět
Tisíce mŕtvych počas návalov do Kauflandu na následky udupania Rainbowlaugh

Čo keby miesto toho, aby som prívesný vozík zapojil za auto by som mu dorobil oje a zapriahol doň poníky?
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Podľa toho akých, ak pegasov, tak budeš mať lietajúcu káru Rainbowlaugh

Čo keby to tu kráľovi Alexanovi nepostrážim?
Bow to the Princess!
Odpovědět
LET THERE BE WAR! Rainbowlaugh
(Veď normálnych pozemských, ale ani na pegasí pohon by to nebol zlý nápad Rainbowlaugh)

Čo keby si dám nafarbiť vlasy na dúhovo? (Rainbow Dash Approved? Rainbowlaugh)
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
... Tak si tě budou plést s tím, kdo podporuje homosexuály. (nic ve zlém!)

Co kdyby se společnosti Samsung a Apple spojily a vytvořili novou společnost Sampple?
Odpovědět
Craziest idea ever Rainbowlaugh

Čo keby sa podarí zostrojiť Ponifikátor 3000? (Stroj, ktorý človeka zmení na poníka podľa jeho predstáv)
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Tak by sa všetci bronies začali meniť na poníkov. Za pár rokov by sme požedovali vlastnú politickú stranu. A možno by sa nám podarilo osamostatniť a vytvorili by sme na území moravy a západného Slovenska nový štát Czequestriu Rainbowlaugh Časom by sa tento štát pomocou imigrantov bronies z ostatných krajín rozrástol. Nastala by 3. sv. vojna ľudí proti poníkom, kde by sme zvíťazili a celá Zem by sa stala Equestriou Rainbowlaugh

Čo keby som obsadil Alexanovo kráľovstvo offtopicu? Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak by ťa zosadil z trónu Rainbowlaugh

Čo keby sa len tak prechádzam po lese a zrazu na mňa z kríkov vyskočí Fluttershy? Flutterryay
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Tak se asi lekneš, vyjekneš a ona uteče, protože se lekne toho, jak tě vyděsila. Rainbowlaugh

Co kdybych místo v deset hodin ráno vstala v osm? Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)