Příspěvků: 15
Registrován od: May 2015
Hodnocení:
6
Tak lidi poprvé uvidí paraskřítka. :*
Co kdyby TV No a přestala vysílat?
Příspěvků: 763
Registrován od: Dec 2014
Hodnocení:
17
Ostali by ešte ďalšie české kanály.
Čo keby urobím koncert vo vesmíre?
The best thing about business is minding your own...
Příspěvků: 15
Registrován od: May 2015
Hodnocení:
6
Tak ho nikdo neuslyší. :/
Co kdyby někdo vytvořil nové náboženství?
Příspěvků: 763
Registrován od: Dec 2014
Hodnocení:
17
Why not?
Čo keby bronies v súvislosti s tým spísali niečo ako celestiánsku/lunariánsku Bibliu?
The best thing about business is minding your own...