29.08.2015, 20:31
Tak potom bude uhľovodíkový zvyšok, čo je časť molekuly uhľovodíka bez spomínaného atómu vodíka (toto si normálne, že doteraz pamätám
)
Čo keby spadnem cestou na sväté príjmanie? (ale som nebol v kostole ani nepamätám)
)Čo keby spadnem cestou na sväté príjmanie? (ale som nebol v kostole ani nepamätám)
Bow to the Princess!




