07.10.2015, 21:26
To připomíná Vaulty 68 a 69 z Fallout série 
Co kdybych konečně dohrál Spore?

Co kdybych konečně dohrál Spore?
|
Co kdyby...?
|
|
07.10.2015, 21:26
To připomíná Vaulty 68 a 69 z Fallout série
![]() Co kdybych konečně dohrál Spore?
08.10.2015, 06:17
Aby si sa stal ultímatnym organizmom?
![]() Čo keby mám 3 domy? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
08.10.2015, 13:36
By si bol jak Carl Johnson v mojom GTA-čku
Jeden v meste, ďalší v horách a tretí na púšti ![]() Čo keby u zubára uvidíte ležať aj klasickú domovú vŕtačku?
Bow to the Princess!
08.10.2015, 18:51
Myslel bych si, že provádí rekonstrukci.
Co kdyby se do Equestrie dostal Uchiha Madara?
08.10.2015, 18:54
By se spojil s Nightmare a musela by začít další válka
![]() Co kdyby se poníci dostali do Narutovského univerza?
08.10.2015, 21:33
Not very good, z toho, čo o Narutovi viem
ale možno by ich aj polepšili![]() Čo keby sa nejak prepojí Stargate s Mlp? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
08.10.2015, 23:31
No napríklad ja to už beriem ako hotovú vec, že podobná brána je aj v Equestrii niekde. A adresa planéty v databáze Antikov
Treba však dať pozor na hrozby z vesmíru a varovať princezné, že aj také niečo tam je (a hlavne ich varovať pred ľuďmi), aj keď majú dosť hrozieb aj v samotnej Equestrii Čo keby peklo zamrzne?
Bow to the Princess!
09.10.2015, 11:00
(Ta majú EoH. Počkať. Už ne. Aaaaaa!)
Tak tam bude ako na Sibíri ![]() Čo keby vysvietim jedlo? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
10.10.2015, 23:14
No tak to nebude dobre, lebo ak bude svietiť, to znamená, že je rádioaktívne. A také jedlo by som neodporúčal.
Čo keby ma osvieti? (nie to jedlo, ale všeobecne)
Bow to the Princess!
10.10.2015, 23:19
Tak holt vznikne Kult Vševidoucího LEGIONA
![]() Co kdybych vykoupil blindbagy? |