13.11.2015, 00:16
By sme sa po tebe zháňali a nielen my. A možno by sme si mysleli, že si našla portál do Equestrie
Čo keby stretnete snehovú kráľovnú?
Čo keby stretnete snehovú kráľovnú?
Bow to the Princess!
|
Co kdyby...?
|
|
13.11.2015, 00:16
By sme sa po tebe zháňali a nielen my. A možno by sme si mysleli, že si našla portál do Equestrie
Čo keby stretnete snehovú kráľovnú?
Bow to the Princess!
13.11.2015, 08:39
Stretnete, nebojte. Ja som už stretol
rovno dve![]() Čo keby ale príde ohnivá princezná? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
13.11.2015, 17:49
Tak jí určitě budu chtít poznat!
Co kdybych ovládala nějaký živel? if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
14.11.2015, 02:04
By si ho použila vo svoj prospech.
Čo keby nám padnú matrace? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
14.11.2015, 13:45
Ak padnú z neba, budeme mať na čom spať
![]() Čo keby sa jedného dňa zobudím a zistím, že som princezná Celestia?
The best thing about business is minding your own...
14.11.2015, 21:59
Použila antické komunikačné zariadenie a teda jej vedomie je v tvojom tele. Komplikované, ja viem a modli sa, aby pri prerušení spojenia si sa vo svojom tele neobjavil niekde na psychiatrii zavretý
![]() Čo keby sa ráno prebudíte a zistíte, že je z vás jednorožec?
Bow to the Princess!
15.11.2015, 01:26
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15.11.2015, 01:28 uživatelem Werdowp. Edited 1 time in total.)
Už ked tak pegass bi som chel biť
čo keby ma do hory poslali a sekeru bi mi nedali
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
15.11.2015, 02:34
Tak by si miesto sekania hory zbieral hríby
![]() Čo keby na Garry's mode prekonám rýchlosť 120 km/h v metre a nevykoľajím sa? (môj doterajší osobný rekord je 103 km/h)
The best thing about business is minding your own...
17.11.2015, 00:29
Máš magnetické kolaje
![]() Čo keby si len súčasť systému?
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
18.11.2015, 15:18
Ak je ten systém dobrý, tak prečo nie? Ale ak nie, tak je to aj tak ťažké, vystúpiť z radu a odpojiť sa od systému, ale nie nemožné.
Čo keby na Slovensku máme kráter jak v Arizone?
Bow to the Princess!
|