Příspěvků: 98
Registrován od: Aug 2015
Hodnocení:
7
Tak ja si ošúpem redkev.
Co kdyby ste uměli svahilsky?
Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Tak asi by som si aj hľadal robotu tomu zodpovedajúcu.
Čo keby všade počujete len vianočné songy?
Bow to the Princess!
Příspěvků: 763
Registrován od: Dec 2014
Hodnocení:
17
Tak vypnem rádio a pustím si hudbu z PC, because komercia sucks...
Čo keby začnú v rádiu pre zmenu hrať to, čo najčastejšie hráva u mňa?
The best thing about business is minding your own...
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
No bola by to zmena k lepšiemu, ako aj to nariadenie, že musia hrať aspoň 20% slovenskej hudby.
Čo keby z vás bude vychádzať dúha?
Bow to the Princess!