Tak by se potvrdila teorie o tom, že vesmír je jen malinké zrnko.
Co kdyby se v Equestrii objevil Acnologia?
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
To by ma dosť mrzelo. Keby bol viditeľne v dobrom stave, tak ho vezmem, očistím a niekomu dám, ak to nebude poník, v tom prípade si ho nechám. Nechápem ako by to niekto aj mohol len tak vyhodiť. Vždy sa nájde niekto, nejaké dieťa určite, ktorému tým urobíte radosť. Alebo sa to dá predať nejakému waifuistovi a pod.
Čo keby z neba padali žaby?
Bow to the Princess!
Příspěvků: 98
Registrován od: Aug 2015
Hodnocení:
7
Tak si asi urvu uši...
Co kdyby byla opička šťastná?
Odesláno z mého Le Nina pomocí plynu.