28.08.2018, 16:43
píšu si.. "po-ša-ha-ní ú-chy-lo-vé" .. další oslovení do sbírky
|
Co říká na MLP vaše rodina?
|
|
28.08.2018, 16:43
píšu si.. "po-ša-ha-ní ú-chy-lo-vé" .. další oslovení do sbírky
29.08.2018, 14:34
Když to tak čtu tak mě moc mrzí jak má plno lidí netolerantní rodiny
U mě je to v pořádku. Otec sice není nějak nadšený, ale akceptuje to Sám sbírá něco tak si nemáme vzájemně co vyčítat, ale od rodičů vždy něco s MLP dostanu když mamka dobře narazí Hehe...Jediné kde jsem se setkala s divnými řečmi byli nějací přátelé, ale pak, že to akceptují. Přeci jen mají nějaké koníčky také. Jedna jediná kamarádka a jeden strýc to vůbec nechápou... Jinak se díky velikosti setkávám často s obdivem
ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT I NA SEBE SAMÉ JE DŮLEŽITÉ, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT I NA POVINNOSTI A, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. ![]() Moje MLP Sbírka: >>> ZDE <<< Moje sbírka momentálně činí přes 1650 poníků https://data.mlpmerch.com/checklist/466/ FB stránky kde mě můžete zastihnout a požádat nebo se podívat na různé rady o MLP --->
19.12.2019, 22:52
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19.12.2019, 22:54 uživatelem Joey Small Owl. Edited 1 time in total.)
Zdravím všechny. Co se týče mích začátků, tak jsem to spíše tajil. Časem si však rodina všimla, že se dívám rád na jeden animovaný seriál. Trochu jsem měl obavy, ale oni to spíše brali v dobrém. Po nějaké době, když jsem začínal animovat moje první krátké snímky, jsem jim to i ukazoval. Reakce byla spíše spontání, ale při shlédnutí mého posledního dílu My little karma už byla jejich reakce velmi pozitivní. Video se strašně líbilo a pokaždé čekají co jim zase ukážu. Na každý můj snímek se všichni teší a moc mě v tom podporují. Se starším bráchou jsme často sledovaly nejraději mafiánský filmy nebo nějaký dobrý přestřelky ale My little pony mě spíš uchvátil skvělím humorem a nádherným prostředím. Zkrátka jsem se trochu rozmazlil. Nemusím furt sledovat Ramba jak 50.callem roztráháva žluťáky na hadry
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím - Twilight Sparkle
02.08.2021, 11:19
Oba moji rodiče vědí, že mám rád poníky už dlouho, asi 7 let, ale stejně jsem se hodně za to styděl a když někdo přišel do obýváku, tak jsem to přepnul na jiný program, jakože nic.
Mamka i táta jsou s tím ok a mamce jsem dokonce ukazoval svoji ponysonu a zaujalo jí to, tak se mi ulevilo, že ze mě nemají srandu. ![]() Už se nestydím být brony a dokonce celá moje třída to už ví a je jí to jedno. \(〇_o)/
∽I'm blue Da Ba Dee∽
03.08.2021, 19:03
[b]@ElementalCX [/b]Když máš rád MLP nebo cokoliv jiného, není proč se stydět. Rád slyším, že tvoji rodiče to berou v pohodě.
03.08.2021, 22:10
Moji rodiče už dlouho ví,že koukám na poníky
nevadí jim to,občas si do mě rejpnou,ale to jen ze srandy. Taky se už několikrát stalo,že mi jen tak koupili figurku,za což jsem moc rád
It needs to be about 20% cooler
03.08.2021, 23:17
(03.08.2021, 22:10)Neonix Napsal(a): Moji rodiče už dlouho ví,že koukám na poníky To jsme na tom stejně, taky občas taťka ze srandy do mě rejpnul.
∽I'm blue Da Ba Dee∽
05.08.2021, 08:09
Jinak, jak jsem říkal, že ve škole jsou s tím v pohodě, tak to bylo na Gymnáziu a ne na základce. Tam jsem si v informatice dovolil dát MLP tapetu a holky se hned ozvali, že: "Proč si jako dáváš na tapetu poníky??" a vedle se ozval jeden ze spolužáků, od kterého bych to nečekal: "Protože může."
D
∽I'm blue Da Ba Dee∽
|
|
|