Příspěvků: 2 567
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
146
Stormtrooper Brony!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
Příspěvků: 460
Registrován od: Jul 2012
Hodnocení:
15
14.03.2013, 15:19
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14.03.2013, 15:20 uživatelem kotja. Edited 1 time in total.)
Někdo cosplayjující Hromoarmějce

cosplayujícího Rarity
Takový cosplay^2
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Příspěvků: 2 567
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
146
We must go deeeeeeeeper......
Ale je pravda, že jsem přemýšlela nad nějakým crossover cosplayem, něco jako Crysalis/Death Eater
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
Příspěvků: 324
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
48
NitramBro: Co zkusit propátrat ebay? Ještě se mi nestalo, že bych tam neobjevila to, co potřebuji, jen jsem někdy musela hledat déle.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína.
INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.
Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Příspěvků: 1 030
Registrován od: Mar 2012
Hodnocení:
46
21.03.2013, 22:58
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.03.2013, 22:59 uživatelem Space horse. Edited 1 time in total.)
Ja mám 11 a kludne by som na nejaký Brony zraz prisla v cosplayi.