Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 202X: Sun vs. Moon
#11
Už aby to bylo snad to vyjde ještě tenhle rok. Začina mi z toho jak vidim jen praci a domov trochu hrabat potřeboval bych vypadnout a tohle by byla dokonala šance.

Jinak za mě NLR Rainbowlaugh

Odesláno z mého HLK-L41 pomocí Tapatalk
Odpovědět
#12
The years of waiting are over!

[Obrázek: defj87v-bbc29e5d-3ac8-442b-83e9-484a779b...OHJOHHR7Ak]
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět
#13
For the republic!
[Obrázek: lunar_republic_by_zocidem_defpgsn-fullvi...IC9HzU6Cwk]
eternal shyness  Unsuresweetie  
The more I try to hide my doubts the more that I find, perhaps I should give up and just pretend i don't mind.

DeviantArt
Odpovědět
#14

Už spřádáte plány na léto? Něco pro vás máme!

[Obrázek: Libuse_Moon_info_202X.png]

Situace se pomalu začíná měnit k lepšímu, a tak stejně jako většina z vás, i my spřádáme vážnější plány na léto. A i když z toho všeho ještě nejsme venku, o jednu důležitou informaci se s vámi chceme podělit už nyní:

Pokud se Czequestria uskuteční letos, stane se tak poslední srpnový pátek + víkend!
(27.–29. 8. 2021)

Stále věříme, že se letos na Czequestrii osobně potkáme, i když třeba v menším počtu a s programem přizpůsobeným aktuální situaci. Těšíme se na vás!

Zdroj
Czequestria 2019 stream. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#15

Koho byste rádi viděli na Czequestrii? (návrhy, tipy, doporučení)

[Obrázek: Libuse_Sun_info_202X.png]

Brony fandomu rozhodně nelze upřít velkou porci kreativity: umělci všeho druhu, technici, baviči… úžasní tvůrci, jejich projekty, aktivity a další díla inspirovaná MLP. Nebylo by skvělé poznat další z nich a vidět plody jejich tvořivosti osobně na conu? Ano, taky si myslíme, že je to více než dobrý nápad Twilightsmile

Tedy pokud máte nějaká přání nebo tipy na jakoukoliv komunitní aktivitu, dílo či umělce, které byste rádi viděli na příští Czequestrii, dejte nám prosím vědět na stránce Návrhy a přání

Pro úplnost… pokud jste jedním z těchto kreativců nebo provozujete komunitní aktivitu a chtěli byste ji prezentovat na Czequestrii, neváhejte a dejte nám na sebe tip Ajsmug

Těšíme se na vaše ohlasy! Prázdná místa v harmonogramu Czequestrie (včetně koncertů) už dychtí býti zaplněna tematickým MLP programem!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#16

Neznámá X pro element 202X nalezena!


Oznámení, na které všichni netrpělivě čekali! Mohli bychom jej popsat dlouze a obšírně, ale v tomto případě dáváme přednost jasnému (a patrně ne neočekávatelnému) sdělení:

Vzhledem k současné pandemické situaci je Czequestrie 202X odložena na konec srpna příštího roku.

Během posledního měsíce šance na brzký návrat do normálu rostly, stále jsme věřili, že Czequestrii letos bude možné (byť s omezeními) uspořádat. Poslední dny ale přinesly obrat k horšímu a zdá se, že cestování přes hranice sleduje stejný trend. Bylo to těžké rozhodování, ale i když nás to mrzí, věříme, že je to tak nejlepší pro všechny. Přípravy Czequestrie pokračují a nepřestanou, dokud se příští rok znovu nesetkáme!

Těšíme se na vás na konci srpna 202X, kde X = 2!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)