Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
Máme zde asi, Hasbro se sice ktomu stále nevyjadřilo, potvrzení, že se skutečně na třetích EQG pracuje, podle příspěvku na facebooku, který zveřejnila australská společnost Beyond Home Entertainment.

[Obrázek: Capture.JPG]

Celý článek najdete na EQD:

http://www.equestriadaily.com/2015/01/eq....html#more
Odpovědět
Hasbro dnes oficiálně potvrdilo na veletrhu hraček Toy Fair v New Yorku třetí Equestria Girls, který jak již víme ponese tentokrát podtitul Friendship Games. Měli by vyjít někdy na podzim letošního roku.

http://www.equestriadaily.com/2015/02/eq...games.html
Odpovědět
mě by docela zajímalo jak asi dlouho je 30lun který tam zmiňujou
jestli je to třicet měsíců tak to přece nemůže bejt tak hrozný ne??
Odpovědět
Mě 2,5 roku přijde jako docela dlouhá doba...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Odpovědět
To záleží na tom, jestli čas běží na obou místech stejně a nebo se výraznějí liší např. pozemských 2,5 roku může být 5 let v Equestrii. To by opravdu bylo pak nemilé, kdyby musele tak dlouho čekat, než by se mohla vrátit. Za těch 5 let se může stát hodně věcí.
Odpovědět
Dobrý postřeh. Když EQG1 skončilo, tak to hned viděly sirény a během několika dnů se vydaly do té školy a začalo EQG2. Ale v Equestrii během té doby uběhla celá série. Když budeme počítat, že jedna epizoda = 1 den, tak to pořád znamená, že celá série v Equestrii je tak měsíc. V lidském světě uběhlo několik dnů, ale budeme počítat, že týden.

Takže, 1 týden v lidském světě = 1 měsíc v Equestrii. Takže je to 1 ku 4.

Pokud by strávila v lidském světě 2,5 roku, tak je to v Equestrii 10 let.

Ale ona řekla, že to bude "30 moons" a "moon" je pravděpodobné Equestrijská jednotka času. Takže pravděpodobně myslela, že to bude v Equestrii "30 moons", což je pravděpodobně cca 30x30 dní, takže zmíněných 2,5 roku v Equestrii.

No a po přepočtu: 2,5 roku v Equestrii je 7,5 měsíců v lidském světě.

Takže je na tom vlastně ještě dobře Rainbowlaugh

Ale i 7,5 měsíců v cizím světě je hodně... Uvědomte si jak dlouho trvalo EQG. Tak týden? Ano ne... A teď si představte, že by to bylo 7,5 měsíce.

Ale on by ten poměr mohl být ještě vyšší.

Pokud sirény šly do té školy hned druhý den, tak by to bylo 1 ku 30. Takže 2,5 roku v Equestrii by byl 1 měsíc v lidském světě.

A pokud budeme zároveň počítat, že Mane6 mají mezi svými dobrodružstvími i normální dny, které nejsou zobrazeny v seriálu, tak se poměr ještě zvedne na 1 ku 60 nebo více, podle toho kolik volných dnů připadá na každou epizodu.

Pokud bereme 1 ku 60 (jeden volný den po každé epizodě) tak by 2,5 roku v Equestrii bylo v lidském světě pouze 2 týdny. To už by se dalo vydržet.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Odpovědět
Na EQD vyšel docela zajímavý článek o tom, jestli by měla Sunset Shimmer zůstat na Canterlot High nebo by bylo zajímavějši, kdyby se vrátila zpět do Equestrie. Odhledněme teďka od toho, co tvůrci říkali, že se postavy z filmu neobjeví v seriálu. Jaký tedy názor na to máte vy?

Jinak zde je ten článek:
http://www.equestriadaily.com/2015/02/gu...umans.html
Odpovědět
Mohla by se stavit do MLP:FIM na návštěvu přinejmenším kvůli urovnání vztahů s Celestií, ale jinak by měla zůstat mimo Equestrii. Ten další svět (nebo spíš filmy o něm) ji z mého pohledu potřebují jako sůl (Mane5 to tam sama moc neutáhne).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Súhlasím. I ja som za to, aby ostala v ľudskom svete (a aspoň občas navštívila Equestriu), ale len pod podmienkou, že ostane v jednej z hlavných rolí, teda s HuMane 5. No neviem, či to tak bude... Hasbro o nej veľa hovoriť nechce. Ani pred Rainbow Rocks sa o nej nič nespomínalo a nakoniec tam mala zo všetkých najhlavnejšiu rolu a napriek tomu nieje ani na obale dvd Rainbow Rocks, ani na obaloch kníh, ani na plagátoch, proste nikde, akoby ju Hasbro nechcelo považovať za jednu z nich. A s tým 3. filmom.. no neviem, tvorcovia môžu považovať jej rolu za uzavretú po jej reforme. A žeby pridali novú hlavnú postavu k Mane 6? To si príliš nemyslím...
I Heart reformed Sunset Shimmer.

I fight for Mane 8 (Sunset and Starlight)!

Please, don't ever get rid of them, Hasbro. Fluttercry
Odpovědět
Sry že vykopávám jeden hrobeček, ale nevim kam dát toto.

https://www.equestriadaily.com/2017/03/t....html#more

Velmi zajímavý.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)