Hodnocení tématu:
 • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
[FOTO A VIDEO] 7. Zimní Karaoke party (2018)
#1
[Obrázek: Zimni_Karaoke_party_2018_logo_v7.png]

Ne, tohle není reklama na délku záruky vašeho nového vozu. Ani kvízová otázka na téma kolik prstů má nejmenovaná osoba po nejmenované akcičce. Mluvíme o tom, že letos pro vás chystáme už 7. Zimní karaoke party! Od skromných začátků v roce 2012, kdy tradici zimních karaoke založila Lyrel, se akce rozvinula prakticky v jednodenní con se vším, co k zábavě s poníky patří. Vítán je každý, ať už se chcete potkat se svými přáteli z Czequestrie (či jiných conů), nebo se naopak poprvé podívat, jak taková pony akce se vší tou tematickou zábavou vypadá. Tak neváhejte, pište do kalendářů a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies!

Nemáte tušení o čem je řeč? Nebojte! Nabízíme krátké shrnutí historie zimních karaoke:
Psal se rok 2012 a jistá pegasister jménem Lyrel se rozhodla, že v baru Tečka uspořádá karaoke party s poníkovskými písničkami. V baru nás znali a už tehdy existovalo My Little Karaoke. Takže proč ne. Co Lyrel ovšem nečekala, bylo to, že se na akci ukáže cca 80 bronies z celé republiky. Kdo tam byl, potvrdí, že to bylo moc fajn. (Perlička - plánovaný počet účastníků byl 5 až 10. Raritywink) Součástí akce byla anonymní nadílka. Každý (kdo chtěl) donesl neadresovaný dárek, vložil své jméno do misky pod stromečkem a v průběhu večera byly dárky náhodně rozděleny.

Pokračujeme v krasojízdě - rok 2013: Bylo po prvním velkém pražském sraze v kulturáku (a ne jen v hospodě) a vyvstala otázka, co vlastně uděláme s karaoke. Chtěli jsme ho, to bylo jasné. V rámci zmíněného srazu byl založen zapsaný spolek CZ/SK bronies a nebyl jediný důvod nepřevzít organizaci pod naše křídla. Pronajali jsme kulturák v pražských Řepích a jelo se (sice jsme málem prorazili zadní sklo Feldy, ale jelo se). Pro karaoke byl vyhrazen extra salónek, na hlavním pódiu se odehrával zajímavý program, v další místnosti běželo DDR. Kredit za nápad samozřejmě dále patří Lyrel a nadílka zůstává.

A jak to bylo dál? Každým rokem máme více účastníků, více programu, více dárků... a je to jen a jen lepší. Přijďte se přesvědčit. Twilightsmile V tuto chvíli se jedná o druhé největší setkání bronies na území České republiky a Slovenska. Třeba loni dorazilo více než 140 účastníků. A to počítáme jen ty dvounohé!

Co je v plánu? To sami přesně nevíme Už víme Raritywink Program Zimní Karaoke party je mnohem volnější, než program ostatních podobných akcí. Nástřel pro vás ale máme:
 • Karaoke(!), DDR
 • Pajzl-klaus se svou vánoční nadílkou
 • Tematické promítání
 • Poníci (v mnoha podobách)
 • Bronies (v mnoha podobách)
 • Tematický bar (znáte nás)
 • Cokoli, co vás napadne a nebudete se bát říci to nahlas

Podrobný program sobotní části akce najdete níže!

Zima končí, zima končí?! Rozhodně ne! Spíše začíná, a tak se, stejně jako v minulých letech, tato akce neobejde bez pořádných prostor! Každoročně využívané prostory jsou prostě skvělé ve všech směrech. Organizačních, dopravních... Twilightsmile

Těšíme se na všechny, kteří se zúčastní! Flutterryay Přijdete?

...a stejně jako minule připomínáme, že pořádáme sraz nikoliv con Rainbowlaugh


Zimní Karaoke party 2018
(sedmý ročník)Kdy: pátek (pre-party) 14. 12. 2018 (18:00 - 23:00); sobota (hlavní den) 15. 12. 2018 (11:00 - 22:00)
Kde: Pre-party:  Club 001ZMĚNA Klub 011, Koleje Strahov, Praha; Hlavní program: Sokolovna Řepy, Praha (podrobné info viz popis obou událostí níže)
Pro koho: Pro všechny!
Přihlášení: Kapacity místa jsou omezené, je velmi vhodné se přihlásit předem!

Vstupné: (pro sobotní část programu)
 • Standardní: 50,- Kč (~2 €) předem (100,- Kč na místě, kapacita omezena, vstup nelze garantovat! vyprodáno!) - zahrnuje vstupné, plastovou pásku na ruku a brožurku s programem
 • Sponzorské: 250,- Kč (~10 €) pouze předem (limitovaný počet, na místě neprodejné) - zahrnuje vstupné,  plastovou pásku na ruku, brožurku s programem plus placku s letošním designem, 2 poukázky na raut & nealko pití a náš nehynoucí vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A ještě něco navíc, ale to je zatím tajné. Pinkiesmile

PÁTEK (14. 12.) - Pre-party

Protože máme vše připraveno týdny dopředu (lol!), tak se v klidu můžeme sejít, pokecat a užít si páteční večer, jak se patří (minimálně organizátoři by ale měli odejít po svých)! Napadá vás lepší moment, kdy se seznámit s novými tvářemi a ještě k tomu si s nimi třeba domluvit společné zpívání? Twilightsmile

Více info:
Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro ty, kteří se na akci podílejí) - druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00-23:00
Místo: Club001, ZMĚNA Klub 011 Koleje Strahov, Vaníčkova 1911/5, Praha 6 (mapa)
Jak se tam dostat: Dojeďte metrem linky B (žlutá) na zastávku Karlovo náměstí. Je jedno, na kterou stranu vylezete, stačí následovat cedule směřující k autobusové zastávce linky 176 (směr Strahov). Zastávka (u obou výlezů z metra) je pouze jednosměrná, takže se vám nemůže stát, že byste jeli na opačnou stranu. Vaší cílovou stanicí je Stadion Strahov. Do téže zastávky se můžete dostat také autobusem 191 ze zastávky metra Anděl, nebo autobusem 143 ze zastávky metra Dejvická (v tom případě vystupte již na zastávce Koleje Strahov - na místo srazu to budete mít jen pár kroků).

Po vystoupení z autobusu se vydáte rovně podél silnice, která se stáčí za stadionem doleva - tam už po pravé straně uvidíte bloky kolejí. Hned v první řadě jsou bloky 1, 2, 3, 4 a správná volba je... hned ten první! Jen ho budete muset obejít kolem dokola. Vedle vstupu po schodech do podzemí se nachází bankomaty!

A co když se ztratíte? Máme pro vás mapu cesty od zastávky autobusu Stadion Strahov do restaurace.

Pokud pojedete autem, nejbližší bezplatné parkování najdete v ulici Jezdecká, hned vedle bloku 1

Restaurace nevaří! 
(Ale připraví vám mraženou pizzu.)

Doporučujeme se proto navečeřet jinde ve městě ještě před začátkem pre-party. Alternativně lze využít Resturant Petřín v areálu Strahovských kolejí (na bloku 8). Mějte však na paměti, že pokud se vás tam sejde šedesát, budete na jídlo čekat déle, než byste chtěli.

Pro koho: Primárně pro účastníky Karaoke - i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají ti, kteří jsou přihlášeni a mají zaplacený lístek. Proto pokud jste si 100% jisti svojí účastí na pre-party, prosíme, dejte nám vědět v přihlášce.
Přihlášení: kapacita je max 100 lidí - abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli.

PŘIHLÁŠKA NA PREPARTY JE SOUČÁSTÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE!SOBOTA (15. 12.) - Zimní Karaoke party

Čas: 11:00-22:00
Místo: Sokolovna Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 17 (mapa)Program

Můžete se těšit na volný zpěv v My Little Karaoke, vánoční nadílku, DDR aka Trottmanii, My Little RockBand, kreslení, tématické promítání, galerie umění od CZ/SK umělců a další!

[Obrázek: Zimni_Karaoke_party_2018_program-768x625.png]

Vánoční nadílka

Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu - jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera - až dojde na rozdělování - vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek v zápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného - tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu Raritywink Pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem Pinkiesmile

Lokace

Stejně jako v minulých letech se akce uskuteční v KC Průhon - Sokolovna Řepy (ano, za naši existenci již pošesté Rainbowwild). Takže i letos máme dost prostoru a bude to stát za to! Prostory byly opět zrekonstruovány (již podruhé za naší existence!) a mají patřičně reprezentativní vzhled pro setkání i honosnějšího rázu, jako je to naše vánoční. Twilightsmile

Kromě hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek (a ne jen jeden) pro všechny naše aktivity. Šatna pro doložení svršků a batohů je samozřejmostí a pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici stylový balkónek Raritywink Hned před vstupem se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.

(odkaz na mapu viz popis sobotní části programu výše)

Doprava po Praze

Místo conání je snadno dosažitelné MHD. Dorazit můžete hned třemi způsoby:
 • Autobusem 180 do stanice Sídliště Řepy - ten vyjíždí z Dejvické (metro A, zelené), jede přes Břevnov, Řepy až na Zličín (metro B, žluté).
 • Tramvajemi 9, 10 a 16 do téže stanice - nejlepším přestupním bodem bude Anděl (metro B, žluté).
 • Vlakem linky S65 do stanice Praha-Zličín (nenechte se zmást, zastávka je hned vedle té autobusové popsané výše) - nastoupit do něj můžete na Smíchově (stanice Praha-Smíchov, severní nástupiště), nebo na druhé straně v Rudné u Prahy. Čekej dlouho, čekej dál. Máme výluku.

Doprava je vcelku přímočará, ale nebojte se ptát na detaily. Nebo použijte IDOS Twilightsmile Mapu cesty naleznete výše.

Ubytování a společná doprava

Ubytovaní:
Zatím žádné.

Doprava:
Zatím žádná.

Pokud organizujete společnou cestu / společné ubytování, dejte vědět sem do vlákna.

Platba předem

Nákup vstupenky probíhá přes platební systém (viz odkaz výše, pokud je přihlašování spuštěno). Veškeré rezervace je nutné uhradit do 7 dnů od jejich vytvoření, nejdéle však do doby 3 dnů před zahájením sobotní akce! Poté uplynutí této lhůty jsou nezaplacené rezervace vstupenek automaticky stornovány.

Pokud chcete mít 100% garanci, že se na sraz dostanete, tak se zaregistrujte a uhraďte vstupné vámi zvolenou metodou! Jak jsme psali výše, kapacita není nafukovací. Navíc nám tím pomůžete uhradit vše, co je potřeba platit předem (od pronájmu po catering). Díky!

Samozřejmě můžete všechno nechat na poslední chvíli a vstupenku zakoupit na místě. Ale bude vás stát 2x tolik. Navíc hrozí, že vyčerpáme kapacitu budovy a lidé bez vstupenky se dovnitř nedostanou.

Prodejci - Vendoři

I letos nabízíme několik stolů těm aktivnějším z vás, kteří chtějí prodat něco ze své poníkovské tvorby. Pravidla pro prodejce jsou podobná jako na Czequestrii - viz Pravidla prodeje na Zimní Karaoke party). Prodejci budou vpuštěni 1h před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke 2018 - VENDOR.

Místo pro prodej vám nabízíme zdarma, ale všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaší režii - my vám pouze poskytneme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými či výtvarnými díly. Všichni prodávající samozřejmě musí mít zakoupenu vstupenku (Standard nebo Sponzor).

Časté dotazy


Q: Mohu poslat jednu platbu za více vstupenek pro více účastníků?
A: Ano. Do zprávy pro příjemce platby prosím uveďte kódy všech vstupenek, které mají být touto platbou uhrazeny.

Q: Koupil jsem si sponzorské vstupné ale nechci být uveden v seznamu sponzorů!
A: Dejte nám toto vědět v Poznámce při objednávce lístku, nebo e-mailem, nejpozději v den uzávěrky prodeje sponzorských lístků.

Q: Omylem jsem zvolil platbu bankovním převodem, ale chci zaplatit PayPalem. Je to možné?
A: Ano. Pro platbu PayPalem použijte adresu tickets@czskbronies.cz a dejte nám vědět e-mailem na info@czskbronies.cz vaše jméno a ID rezervace (naleznete v rezervačním e-mailu) abychom mohli platbu správně přiřadit.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#2
Těším se.  Twilightsmile
Odpovědět
#3
Samozřejmě, že přijdeme. Heart
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#4
oslava vánoc? jedině s bronies!
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
#5
yay~ Flutterryay
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
#6
Tak to bych měl s Fénixáky zase něco spíchnout Rainbowlaugh

Každopádně, kdo by chtěl zavzpomínat, může si zde připomenout Pinkiesmile https://bronies.cz/Vlakno-Pony-videa-dab...#pid609840
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#7
Že bych zase po roce oprášil cosplay...? Samozřejmě že taktéž dorazím a už se velmi těším Coolphoto

Jen pak prosím dejte včas vědět, od kdy poběží možnost přihlášení, ať se můžeme opět poprat o sponzorské vstupné Rainbowlaugh
Odpovědět
#8
Seeeeeeeedmmmmm! (cislo letosniho karaoke)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#9
To už je to zase rok? Rainbowhuh Ten čas nějak letí...
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#10
Nemůžu se dočkat Flutterryay
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)