Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filly Funtasia
#61
Kyga: Ako mi vyššie Martin vysvetlil, Filly nie sú tak celkom poníky, ale rôzne druhy koní. Ono, tie morské by som na ich mieste prepracoval aspoň tak, aby mali miesto kopýt plutvy ako v G1... Staré Seaponies sa mi proste páčia viac ako ich nové variácie, ktoré sú niekedy až príliš "sponifikované"... Ale celkový dizajn postavičiek sa mi tiež páči a 3D animácia im dáva aj celkom rozkošný výraz Rainbowkiss
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
#62
Ještě ani nezačal seriál, a už nám autoři servírují informace o filmu? http://www.funtasiadaily.com/2015/12/fil....html#more
DeviantArt & Home, Bronies galerie.
Odpovědět
#63
Máme potvrzeny názvy některých epizod (a existenci "filmu"). Alespoň se něco děje. Jenže to "něco" se děje už pár let přes plán Twilightoops

http://www.funtasiadaily.com/2016/03/mor...itles.html
DeviantArt & Home, Bronies galerie.
Odpovědět
#64
Prečo sa mi to páči rovnako ako MLP?
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
#65
Pro ty, kteří čekají, připravil autor FuntasiaDaily "krátký" rozbor informací, které zatím o seriálu víme:

http://www.funtasiadaily.com/2016/03/fil...ndown.html

Je to fakt na dlouhé čtení. Takže pokud Vás zajímá, kvůli čemu má seriál tak obrovské zdržení (mj. nimráním se grafiků v nesmyslných detailech), nebo se chcete předem naučit některé postavy a lokace, či jen prozkoumat detaily z trailerů, které Vám možná ušly, máte možnost.

@Ponysynth One: "Expert v oblasti G3 MLP" ? Pinkiesmile the more the merrier, mám se bát nebo těšit? Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie.
Odpovědět
#66
(30.03.2016, 16:43)Martin Napsal(a): @Ponysynth One: "Expert v oblasti G3 MLP" ? Pinkiesmile the more the merrier, mám se bát nebo těšit? Ajsmug

Skôr tešiť, než báť, keďže už sa G3 zaoberám naozaj intenzívne a neustále odhaľujem nové fakty a zistenia o tejto (podľa mňa) podceňovanej generácii. A navyše rád sa podelím ako o svoje poznatky, tak aj rád prijmem znalosti iných, ktorí sa G3 zaoberajú v širšom spektre...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
#67
Tak to se budu teda těšit, až si někdy řádně pokecáme Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie.
Odpovědět
#68
Martin OT: Môžem v takom prípade poslať kontakt na Skype, kde máme taký menší diskusný klub...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
#69
OT: (možná? pro mne ne Pinkiesmile tady ) jj, můžeš.. pokud je to "tajné" Pinkiesmile tak přes SZ. Děkuji. (připojím se textově, po práci mohu i hlasově)
DeviantArt & Home, Bronies galerie.
Odpovědět
#70
Další článek, který (když nepočítám info o čarodějkách, který byl na Daily minule) zase odhaluje víc z toho, jak asi bude seriál a filmy vypapadat:

(Spoilery) http://www.funtasiadaily.com/2016/06/fil...rs_18.html

Na jednu stranu nechápu, proč tvůrci neustále oddalují slíbené termíny vydání (beru o rok, ale ne o dekádu Pinkiesmile ), na druhou stranu je ale vidět, že k tomu přistupují spíš jako Disney. Doufejme jen, že na plno využijí možnosti CGI a dopřejí nám bohaté výrazivo ve tvářích, které bude mít jemnější nuance, než se zatím ve Flashi daří (o možnostech hrát tělem v různých úhlech ani nemluvě).

Škoda, že zatím koncepční art vypadá o mnoho lépe než finální podoba.

(větší Spoilery) http://www.funtasiadaily.com/p/blog-page_13.html
DeviantArt & Home, Bronies galerie.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)