Hlasování: V které poníky jste se již přeměnili?
Applejack
Fluttershy
Octavia
Pinkie Pie
Rainbow Dash
Rarity
Shining Armor
Twilight Sparkle
Vinyl Scratch
[Ukázat výsledky]
 
 
Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hypnotické nahrávky
*nekrofilně se usměje* Pinkiecrazy Pinkiecrazy
Nedávno jsem se o toto téma začal znovu zajímat. Kdysi dávno (2013/2014) jsem si pár nahrávek pustil, moc mě to nezaujalo tak jsem na ně po čase zapomněl, ale když jsem viděl na jednom zahraničním fóru diskuzi o tom, že další pony hypno fórum bylo zavřeno ( spike NOO ), ihned jsem si toto vlákno vybavil a pustil se do hlubšího zkoumání.
Strávil jsem tedy den nepřetržitým hledáním informací. Podle všeho mohou tyto nahrávky člověku dlouhodobě ublížit, jak tu již pár lidí zmínilo. Některé nahrávky byly staženy a označeny za nebezpečné, ovšem až poté co napáchaly nějakou škodu... Mnoho lidí si stěžovalo, že se začali zničeho nic měnit na poníka při běžných denních aktivitách, třeba v metru, v práci, nebo i při řízení,, tady to už začalo být nebezpečné. Někde jsem vyčetl, že některé brzké nahrávky dokonce způsobovaly i fyzické bolesti.
Ale lidé si nejvíce škodili posloucháním nahrávek vícera poníků bez "restartu", což způsobilo tzv. "Emotional kernel panic", něco jako poruchu identity, údajně způsobily i jeden pokus o sebevraždu Rainbowderp , ale to je neověřená informace. Pokud se tedy někdo do těchto nahrávek pustí, měl by znát tyto rizika a mít na vědomí, že nahrávky mohou být závadné. Pinkiehappy Pinkiecrazy
Takže... do háje,, broníci,, my jsme si málem vym*dali mozky!! Rainbowlaugh
Ale proč sem vlastně píšu...
Snažím se dát všechny nahrávky dohromady, nebo alespoň jejich skripty. Pokud tu prosím někdo něco má, velice bych ocenil, kdyby mi je poslal. Sháním hlavně brzké nahrávky (V1) a nahrávky označené jako nebezpečné. Vím co dělám, chci je jen prostudovat, poukázat na chyby, kterým se šlo lehce vyvarovat,, a možná i ozkoušet na mém pokusném morčeti Pinkiecrazy (samozřejmě pod dohledem a s jeho svolením)
Odpovědět
:O čas v sebe prebudiť pravého Koňa... Rainbowlaugh ^^ Heart
Ponies are Love. Love is everything... We need to learn to share it...  Flutterryay

I Wish... I Hope... I Dream... I Pray... The Lights of Nibel will be Guiding mine Way...


"Nezabudni na všetky lekcie. Nielenže ti pomáhajú byť a zostať stále dobrým a láskavým človekom, ale aj si neprestávať vážiť okolia a všetkého toho, čo ti vždycky aspoň trocha rozžiari tvoj deň a dáva ti silu ísť stále ďalej a nikdy sa nevzdať... Stojí to vždy za to (aj pre úsmev a dobrý pocit - tie sú najkrajšie a sú zadarmo...)" -Joy144SK-
Odpovědět
Vždycky jsem nevěřícně kroutil hlavou nad tím, co podle některých ty nahrávky dokázaly způsobit... jeden čas jsem jednu z nich poslouchal docela často (a činím tak občas i dnes), ale že bych se nějak "měnil na poníka při běžných denních aktivitách" to mě vážně nepotkalo.

Jistě, někdo dokázal spustit proces "uvědomění si, že mám vlastně křídla či roh" tím, že řekl frázi z nahrávky, nebo se třeba před očima někoho dotkl křídel na figurce poníka, ale nebylo to něco, co by člověk nedokázal jednou myšlenkou překonat a byť to bylo trochu divné (protože se tohle stalo ve společnosti a nahrávky se poslouchaly obvykle o samotě), tak si nemyslím, že by se s tímhle nedokázal někdo snadno vyrovnat.

Za nebezpečnou byla kdysi označena "Pet Pony" co si vzpomínám.

Spíš bych si položil otázku, nakolik to bylo zveličování a nakolik dotyční sami věřili, co jim to vlastně způsobí. Když je někdo nestabilní osobnost, tak si tímhle mohl uškodit, to jo, ale jinak to byla imho bouře ve sklenici vody.

Ale asi nejsem reprezentativní vzorek na posuzování, protože na to, abych se ve své představivosti stal libovolnou postavou a třeba ji i v realitě hrál, nepotřebuju nahrávky a stačí mi má vlastní fantazie Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Ano,,, některým lidem to nemusí udělat nic, nakonec je to jen boj s vlastním vědomím. Na každého jinak působí, každý se s nimi jinak vyrovná. Z tvých příspěvků mi došlo, že se dokážeš dobře ovládat, jsi tedy téměř imunní. Kdysivá kolem tohohle taky byla větší komunita,, a ve větší komunitě je i více duševně nestabilních jedinců.
Odpovědět
Jednu chvíli jsem dost roleplayoval s poníkařema co mají rádi hypnózu, i já sám ji mám v roleplayích a obrázcích a fanfikcích celkem rád, a říkám si že zkusím nějaké ty nahrávky na Positivity Hypno kanálu https://www.youtube.com/channel/UCn1MnPI...hmg/videos (jsem v jejich discordu už nějakou dobu), tak uvidím.  Pinkiehappy  Dneska zkusím první.
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
Taky si myslím že historky ohledně působení nahrávek byly přehnané. Na mě teda nikdy nepůsobili víc než mírné příjemné šímrání.
Našel jsem je na disku mám jich asi 1,4GB Rainbowlaugh Předpokládám že už nejsou na netu moc k sehnání. Nevíte proč to zmizlo? Nebyl zájem nebo to zakázala WHO (světová zdravotnícká organzace)? Pinkiehappy
Odpovědět
Tiež som to skúšal okolo roku 2013 a nemalo to na mňa takmer žiaden efekt. Myslím, že to boli tie verzie 1 a prvé verzie 2 (pokial si pamätám, tak akurát vznikali a neboli dostupné pre všetky postavy? Bolo to dávno. Rozdiel bol v tom, že ten hlas už neznel ako z amerického experimentu zo 60. rokov).

Žiaden roh, žiadne krídla, žiadne náhodné čokolvek. Absolútne nič. Jediný efekt bol, že sa mi pri tom dobre zaspávalo a keďže mám problémy zo spánkom, tak som si to púšťal vždy večer a do 10 minút vytuhol Rainbowlaugh

Možno by som ešte niektoré vyhrabal ale na houpeho zložku asi nemám  Twilightblush
They said it's fun
Odpovědět
Děkuji za odpovědi, zatím mám následující nahrávky, kdyby někdo byl tak hodný a podíval se, jestli má nějaké, které nemám, velice bych to ocenil.
Applejack V1
Fluttershy V2 V3
Octavia V2
Pinkie Pie V2
Rainbow Dash V2 V3
Rarity V2 V3
Shining Armor
Twilight V1 V3 (V2 - pouze loop)
Vinyl Scratch V2
Perfectly Suggestible
Pegasus Pet

Dále shromažďuji skripty,, již se mi podařilo sehnat skript k několika zajímavým nahrávkám (Queen chrysalis, Lyra Heartstrings, původní Pet pony...), pochybuji že zde někdo má skripty, ale pokud ano,, taky by se mi hodily.

A jak říkáte,, nijak bych se těch nahrávek nebál, jakékoliv problémy vznikly jen u opravdu pár nestabilních lidí, kteří ty nahrávky navíc poslouchali velmi často.
Odpovědět
Oki, pár krát jsem zkusil ten Pet file sem tam, a celkem funguje Flutterryay
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)