06.07.2013, 15:01
Bylo to myšleno z legrace .. neboj četla jsem to
|
[Kritika] Opráski od Azulyani
|
|
06.07.2013, 15:01
Bylo to myšleno z legrace .. neboj četla jsem to
06.07.2013, 15:03
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06.07.2013, 15:41 uživatelem Azuliana.)
Při kreslení jsem spíš myslela na elfy a víly, než na Mary Sue
![]() Ha! tohle někdy zkusím, ale s poníky
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
06.07.2013, 20:34
Random fantasy alikorn vypadá dobře
ach nokie neumí zaostřit ! :-D
06.07.2013, 20:35
Neumí, mrcha. Musím z chlapa (teda jeho bráchy) vytáhnout znovu ten foťák.
Každopádně jsme dělali úklid a teď mám spoustu papírů a barevných centropenů plus inspiraci z DevArtu
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
12.07.2013, 21:06
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
12.07.2013, 22:54
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 13.07.2013, 14:33 uživatelem Azuliana. Edited 1 time in total.)
You said Equestria Girl? I said Equestria Woman! Takže moje verze humnaized Rarity.
(Kdo pozná inspiraci jistou herečkou, má malé bezvýznamné plus )Černý a barevné centropeny, pastelky.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
13.07.2013, 07:29
Hérečka ?
13.07.2013, 08:55
Baterka: Monroe
Bend OverDrakova kovárna: http://bronies.cz/Vlakno-Kovarna-u-Draka Zeptej se Spika: http://ask.fm/JoeWere
13.07.2013, 14:32
Jup, Were má malé bezvýznamné plus.
Jo, podezřívám tvůrce, že když tvořili Raritin účes, tak se koukali na obrázek božské MM.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
13.07.2013, 14:46
účes?
Přiznám se, že mě MM napadla až při pohledu na ty šaty
|
|
|