05.06.2017, 17:59
Já se musím pochválit, že jsem Kájův styl poznal.
Pěkná práce.
Pěkná práce.
|
Logo - hodnoceni
|
|
05.06.2017, 17:59
Já se musím pochválit, že jsem Kájův styl poznal.
Pěkná práce.
05.06.2017, 18:00
Mně osobně se logo líbí, pěkný nápad i stínování
jediné co mi vadí je stínování Celestie, kde, jak bylo zmíněno, vypadá trochu ušmudlaně, plus mi připadá že obě mají moc veliké oči.
05.06.2017, 19:23
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05.06.2017, 19:24 uživatelem Mácaman. Edited 1 time in total.)
no je fakt ze mají oci přes pul hlavy ale na tu uz sme tak nejak zvykli ze jo...ale zpetne si rikam ze tmave bryle u Luny sou dobry napad. Prece jen jako nocni princezna by logicky mohla byt citliva na slunecni svetlo...coz je dobrej headcanon a napad co se da vyuzit ruzne....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
05.06.2017, 21:44
Tohle logo se mi fakt líbí. Konečně ho po dvou měsících nemusím schovávat!
06.06.2017, 16:54
Neviem, čo má kto proti... Princezné na logu vždy rád vidím...
The best thing about business is minding your own...
06.06.2017, 20:49
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07.06.2017, 12:18 uživatelem Baterka. Edited 2 times in total.)
Nikdo nic proti princeznám a motivu nemá, já hodnotím pouze technické provedení.
07.06.2017, 11:06
OT: @Baterka
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.
Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself. The Last Rebel... still alive
07.06.2017, 12:17
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07.06.2017, 12:34 uživatelem Baterka. Edited 4 times in total.)
ot: To je schválně
![]() ) bronies neznamená že všechno s nálepkou mlp budu nekriticky obdivovat. #avokádový_tousty #Artispaintorpain |
|
|