Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Máš BAN protoze jsem ten nejvice starnge(A SWAG

)clovek jakeho jste kdy poznali(ps.tomu magorovi neverte...neni si jistej vubec nicim

)
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Máš BAN protoze nevim co je crooked.
Příspěvků: 353
Registrován od: Jan 2013
Hodnocení:
33
Más BAAAAAN protoze to znamená krivolaky..
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?
FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..
Můj Steam
Příspěvků: 343
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
10
máš ban protože ti chuck norris zakázal SWAG!
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Aha ....
Máš BAN protoze SWAG a protoze jsem na to kurna hrdej!
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
I dont know what are you mean....
Máš BAN protoze nesnasim skolu a vse s ni spojene