16.04.2013, 23:57
mě třeba pomáhá pustit si hudbu a nahlas abych nemohl na nic myslet a nebo kolik ti je? myslím že opít se ještě nemůžeš co? a za to máš ban Dbleki
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
|
Máš BAN !!
|
|
16.04.2013, 23:57
mě třeba pomáhá pustit si hudbu a nahlas abych nemohl na nic myslet a nebo kolik ti je? myslím že opít se ještě nemůžeš co? a za to máš ban Dbleki
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
16.04.2013, 23:57
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.04.2013, 23:58 uživatelem turboviking.)
Pogadíšku - máš BAN, protože jsou tady vlaky nebo autobusy
![]() OT: nevím jestli je dobré řešení se opít
Vorsicht! Grenate!
16.04.2013, 23:58
turbíku Máš BAN protože se bojím sama jezdit autobusem
proto chci s někým jet a ne sama
17.04.2013, 00:02
turbíku máš BAN protože já to mám kromě do Přerova všude daleko
možná ještě do olomouce kousek ale všechno strašný štreky
17.04.2013, 00:02
Jdu spát a za to máte všichni ban..a..uhm..díky
17.04.2013, 00:03
Mas BAN protoze Dobrou
.
17.04.2013, 00:04
Dbleki máš BAN aby se ti zdáli hezký sny o tomhle BANu a o tom že tě v noci stráží všichni poníci
17.04.2013, 00:04
máš ban protože tě víjmečně nebudu strašit ale obejmu tě ve snu
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
|