Příspěvků: 557
Registrován od: Jan 2013
Máš BAN protože jí znám, a proto sem nechci chodit...
Příspěvků: 557
Registrován od: Jan 2013
Máš BAN protože potřebuji jen čas a společnost... A neutralizer
Příspěvků: 557
Registrován od: Jan 2013
Máš BAN protože díky
Příspěvků: 839
Registrován od: Jul 2012
Máš BAN protože moje OC dráždí Purpí kopytem bez podkovy

#YOLO
Příspěvků: 343
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
10
máš ban už po několikáté
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Příspěvků: 90
Registrován od: Feb 2013
Máš ban protože mám den na nic a chci si lehnout a zhebnout..