24.04.2013, 17:31
BAN protože nevim co píšeš
|
Máš BAN !!
|
|
24.04.2013, 17:31
BAN protože nevim co píšeš
24.04.2013, 17:38
máte ban,bo mám zaracha
24.04.2013, 17:42
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24.04.2013, 17:42 uživatelem sirMichael. Edited 1 time in total.)
soucitný a utěšující ban
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE
![]() Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
24.04.2013, 17:42
máš ban bo díky..a to je venku tak hezky
24.04.2013, 19:35
Máš BAAAN protože.. jak velkou udělám chybu spuštěním Cry of Fear?
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?
FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi.. Můj Steam ![]()
24.04.2013, 19:37
Ban, konečně dokončili úpravy fóra
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE
![]() Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
24.04.2013, 19:37
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24.04.2013, 19:38 uživatelem Sissi. Edited 1 time in total.)
Máš BAN protože klidně mohu během pár chvil ublížit osobě, která ubližuje mě stejným způsobem, ale já budu hodná a neudělám to
24.04.2013, 19:38
Ban, za špatné úmysly
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE
![]() Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
24.04.2013, 19:52
BAN konečně sem založila fan club
|