11.06.2013, 21:28
mas ban protoze.. some, to te bavi davat minuska?
oh nevermind... mám doma ponozku ze které si usiju fluttershy
oh nevermind... mám doma ponozku ze které si usiju fluttershy
|
Máš BAN !!
|
|
11.06.2013, 21:28
mas ban protoze.. some, to te bavi davat minuska?
oh nevermind... mám doma ponozku ze které si usiju fluttershy
11.06.2013, 21:30
Máš BANN protože mě to strášně moc baví. Hrozně! Výslovně mě to drží naživu
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
11.06.2013, 21:32
SOME mas ban protoze se se mnou nejak nebavis a me to sere, myslela sem ze budem friendi, BFF's
[spoiler: ble] delam si srandu [spoiler: jestli ti to jeste nedoslo] ![]() ![]()
11.06.2013, 21:32
Maš BAN protože clopp obrázky jsou cute
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.
11.06.2013, 21:34
Máš BAAAN protože.. clop obrázky jsou sexy :3
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?
FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi.. Můj Steam ![]()
11.06.2013, 21:35
Máš BAN protože Liki má sexy avatar....
11.06.2013, 21:36
yin: máš BAN protože to nechápu. Děláš si srandu z toho že chceš být kamarádka, nebo z toho že máš doma Fluttershy nebo ze mě? Nebo si děláš srandu z toho že si ze mě děláš srandu? Já to nechápu. Pokud si děláš srandu ze mě, budiž ale pokud si i z toho děláš srandu.... No budiž. Pokud si děláš srandu z toho že máš doma Fluttershy, dobrá. Pokud si děláš srandu z toho že chceš být kamarádka, neodpustitelné. And I am serious. Ale že sem člověk, smažu ti to.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
11.06.2013, 21:37
Someone..máš BAN!!..protože mi přijdeš takovej strašně..nevinnej.. a tolerantní
..
11.06.2013, 21:38
Máš B@N protože Somík je friend
11.06.2013, 21:39
máš ban,protože souhlas ^^
|