Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Maš BAN protože to je zlé
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš BAN protože mi mrznou nohy
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Máš ban lebo sa bojím školy.
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Maš BAN protože náš matikář nás občas pleskne přez záda tlumítkem (pravítko)
kyseláče, umění, cigára