Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Ban lebo ja som najstarší? Či?
Odpovědět
Máš BAN protože anoRainbowlaugh
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Ban lebo som starý Twilightoops
Odpovědět
Maš BAN protože nejsi
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Ban lebo ja chcem chodiť na prvý stupeň.
Odpovědět
Máš BAN protože my máme na druhém stupni ples
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Ban lebo u nás je druhý stupeň ťažký.
Odpovědět
Maš BAN protože dneska končím, mám školu a potom jdu na zápis do základní umělecké.
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Ban lebo oukej a dobrú noc Pinkiesmile
Odpovědět
BAN, protože jedu do školy.

Odesláno z mého šikovného sýru
Trollestia
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 22 host(ů)