06.09.2014, 17:04
Já už jich budu mít asi něco málo přez 1000
kyseláče, umění, cigára
|
Máš BAN !!
|
|
06.09.2014, 17:08
Máš BAN protože karton má hnědou barvu a srst mojí Light bílou..... jdeme si pro bílou akrylku!
kyseláče, umění, cigára
06.09.2014, 17:19
Máš BAN protože ti prozatímní obrázek můžu poslat přes Skype. Ale nikomu to neříkej!
kyseláče, umění, cigára
06.09.2014, 17:25
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06.09.2014, 17:25 uživatelem Koxi. Edited 1 time in total.)
To vůbec nevadí
BAN!
kyseláče, umění, cigára
|