Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Já už jich budu mít asi něco málo přez 1000
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Já taky nějak tak. A od teď máš o jeden více! BAN!
Trollestia
Odpovědět
Máš BAN protože karton má hnědou barvu a srst mojí Light bílou..... jdeme si pro bílou akrylku!
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Máš BAN, protože super!
Trollestia
Odpovědět
Máš BAN protože ti prozatímní obrázek můžu poslat přes Skype. Ale nikomu to neříkej!
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Tk jooo!!! Pinkiehappy Ale na Skype budu až za chvilku.
Trollestia
Odpovědět
To vůbec nevadíPinkiecrazy BAN!
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
BAN za pinkamenu! Pinkiecrazy
Trollestia
Odpovědět
Pinkamena je přece nejvíc awsome. BAN!
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Máš BAN. Jj.
Trollestia
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)