07.09.2014, 22:13
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07.09.2014, 22:14 uživatelem Kovu11. Edited 1 time in total.)
Ban lebo tu sú ale klaniačky...
|
Máš BAN !!
|
|
07.09.2014, 22:13
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07.09.2014, 22:14 uživatelem Kovu11. Edited 1 time in total.)
Ban lebo tu sú ale klaniačky...
07.09.2014, 22:19
Ban niečo také ako diplomacia
07.09.2014, 22:21
BAN protože takhle se mi AleXan klaní delší dobu. A když mu ještě jel skype, tak se mi klanél tam.
kyseláče, umění, cigára
07.09.2014, 22:47
Klaňajú sa
Ban!
07.09.2014, 23:10
áno sleduj.
*Klaniam sa Sabilí* Hahahaha dobre som sa pobavil BAN!
|