27.02.2015, 21:48
Máš ban lebo si hrozná [spoiler: sv*ně]
|
Máš BAN !!
|
|
27.02.2015, 21:48
Máš ban lebo si hrozná [spoiler: sv*ně]
27.02.2015, 21:52
máš ban protože já vim že sem hrozná [spoiler: sv*ně]
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
27.02.2015, 22:00
&maš ban za to že
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
27.02.2015, 22:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 27.02.2015, 22:02 uživatelem ♕Decoy♕. Edited 2 times in total.)
máš ban protože už Koxi už nevykrádá hroby
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
27.02.2015, 22:21
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 27.02.2015, 22:24 uživatelem Koxi. Edited 1 time in total.)
Máš ban protože teď jsem porouchaný robot
kyseláče, umění, cigára
27.02.2015, 22:29
Máte všetci ban za /dev/null
27.02.2015, 22:32
Máš ban lebo asi nevieš, ale s tým predchádzajúcim to aj dáva zmysel
|