28.02.2015, 19:35
Máš ban protože kreslím Spitfire
kyseláče, umění, cigára
|
Máš BAN !!
|
|
28.02.2015, 19:35
máš ban protože sem vylez z vaničky rudej jak ráček
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
28.02.2015, 21:21
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28.02.2015, 21:22 uživatelem Werdowp. Edited 1 time in total.)
MAš ban chcel si napisať žesi viliezol z vaničky ružovi ako pinkie pie
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
28.02.2015, 21:23
máš ban protože máš pravdu a taky za to že se mnou nikdo neni na skypu
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
28.02.2015, 21:36
MAš lebo
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
28.02.2015, 22:07
máš ban protože si mi připoměl že mám toho rumajzlíka v lednici
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕ |