Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš ban za rebelovanie.
Bow to the Princess!
Odpovědět
REBEL VOLE! PROBLÉM VOLE?! ANI SE NEDRŽÍM TÉMATU VOLE!
Odpovědět
Máš ban za Caps Lock.
Bow to the Princess!
Odpovědět
NEMÁM VOLE! BAN VOLE!
Odpovědět
Máš ban za rozčuľovanie sa.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN pretože som dneska šiel po ulici, to by bolo ešte v poriadku, zraz predo mnou semafor hej? Veď v pohode, ten začal svietiť na červenú, to by ešte bolo v poriadku ale zrazu išli autá... Som nevedel čo som mal robiť, stál som v strede prechodu. Jedno auto ma zrazilo, išlo asi 63km/h podľa vzduchu ktorý som cítil keď šlo, tak som mal zlomené nohy, prišla po mňa záchranka. Zobrali ma do nemocnice a tam som ležal, lekári mi povedali že mám zlomené nohy. To ma naštvalo. Začal som hrýzť periny a museli ma upokojiť, povedali že tu je wifi... Tak som sa chcel pripojiť a mobil mi sekal, tak som zapol AVG a našlo mi to 26 vírusov. Keď sa po troch hodinách prečistil tak som išiel na wifi a signál bol slabý, tak som sa naštval, išiel domov a naťahal si do nemocnice kábel a vlastnú wifinu. Spomenul som si na vás a vidím že si tu bol nado mnou, zato máš BAN.
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Jak jsem dneska skončil ve škole, tak jsem šel do hospody. Bylo tam prázdno, tak jsem si zapálil. Chvilku jsem tam seděl, popíjel pivečko, pokuřoval a najednou "blaf" a stůl začal hořet... Tak si říkám co dělat, tak jsem vzal to pivo a vylil ho do ohně. Pak jsem si uvědomil, kolik to pivo stálo a jak bylo dobre, tak jsem tam jen stál a přemýšlel. Pak jsem si řekl, že s tím stejně nic neudělám, tak jsem odešel. Ale, vidím, že to nikoho nezajímá, tak má ten faggot nade mnou ban...
Odpovědět
Máš ban a pozdravenie!

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Práve píšem z nemocnice... Zistil som, že som tomu faggotovi čo ma zrazil, ani nerozbil svetlo, to by mi ani tak nevadilo. No potom mi zavolala polícia že je proti mne vydaná žaloba... V aute totižto bola feministka, a tým že som sa jej dotkol auta som ju znásilnil cez ventiláciu... Ja že čo toto má byť? Súdne konanie bude za 5 dní bo je to urgentné vyriešiť toto, rodičia sú preč, jak sa mám ja so zlomenými nohami dostaviť na súd? Na dovolenke dade sú, ani nevedia že som v nemocnici. Keď som hrýzol periny tak ma nenechali v tom, nerozprávam sa s doktormi teraz. Dokonca som zistil že tu musím do bufetu chodiť, na vozíčku... Toto je ešte komunistická nemocnica, bojím sa ísť výťahmi. Tak som išiel do bufetu dole schodami a spadol som na vozíčku, preto máš BAN.
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Máš ban lebo nebudem toto akceptovať.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 14 host(ů)