03.02.2016, 16:28
Máš ban, lebo sa ti vlaky vo hviezdnej bráne dezintegrovali
Bow to the Princess!
|
Máš BAN !!
|
|
03.02.2016, 16:28
Máš ban, lebo sa ti vlaky vo hviezdnej bráne dezintegrovali
Bow to the Princess!
03.02.2016, 16:29
Máš ban, lebo sú to vlaky z 50. rokov a nie sú na takéto cestovanie stavané... Takže Dash-ka to istí
The best thing about business is minding your own...
03.02.2016, 16:34
Máš BAN, protože derpylock existuje
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
03.02.2016, 17:55
Máš ban lebo lebo HS!
A ban za...
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
03.02.2016, 22:23
Máš BAN, lebo myslíš na drogy a on pritom vyrába elektrinu. A tiež pracuje na tom s AppleJack
, lebo jej sa taká venkovní práca páči. A po práci si spollu ľahnú na deku pred tú stodolu a počúvajú žblnkanie vody. Občas k ním prídu Flim a Flam brothers po nejaké tie kW do svojích vynálezov. Okrem iného AleXan pracuje ako čestná stráž princezny Luny a AppleJack chodí do mesta predávať elektrinu. Už dávno sa odsťahovala zo Sweet Apple Acres, aby mohla bývať s AleXanom pri rieke. Niekedy ich chodí navštevovať mane6 a kamaráti. Alebo chodia oni za nimi. Občas má AJ služobné povinnosti, pretože je nositeľom elementu honesty, takže musí ísť pomáhať Equestrií. S AleXanom majú skvelý život a plánujú spolu malé poníčatá. Narodia sa im 2 poničky, ktoré sa volajú Alexina Applová a Jackina Applová. Obidve sú to pegasky. A všetci spolu žijú šťastne až kým nepríde Discord
03.02.2016, 22:42
Máš ban za minipríbeh, pri ktorom sa aj Alexan bude červenať
Bow to the Princess!
03.02.2016, 22:48
Máš ban, lebo sa ti to chcelo celé čítať
The best thing about business is minding your own...
03.02.2016, 22:52
Máš ban, lebo Twi by ťa mala potrestať za to, že sa ti nechce ani trochu čítať
Bow to the Princess!
03.02.2016, 23:03
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03.02.2016, 23:05 uživatelem Werdowp. Edited 1 time in total.)
MAš ban lebo sa my to velmi nechelo čitať ale prečital som to
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ |