Příspěvků: 7
Registrován od: Mar 2016
Hodnocení:
1
02.03.2016, 15:13
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02.03.2016, 15:14 uživatelem Star Gem. Edited 2 times in total.)
ERROR...
ERROR...
REBOOTING...
AVAST IS NOT PROTECTING YOU!!!
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Máš ban, lebo tam v tej krabici niečo je.
Bow to the Princess!
Příspěvků: 17
Registrován od: Feb 2016
Hodnocení:
2
Máš BAN protože nevím o čem mluvíš.
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Příspěvků: 177
Registrován od: Dec 2015
Hodnocení:
30
02.03.2016, 15:32
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02.03.2016, 15:33 uživatelem Blossom. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože nesnáším, když mě někdo předbíhá.
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep.
You're...going to LOVE ME!
Whoa! Dude, that's creepy.
It needs to be about 20% cooler.
Afraid to get dirty?!
All the ponies in this town are crazy!
Příspěvků: 17
Registrován od: Feb 2016
Hodnocení:
2
Máš BAN protože já na to mám právo.
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Příspěvků: 177
Registrován od: Dec 2015
Hodnocení:
30
02.03.2016, 16:44
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02.03.2016, 16:44 uživatelem Blossom. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože tys jej už beztak stačila zmanipulovat.
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep.
You're...going to LOVE ME!
Whoa! Dude, that's creepy.
It needs to be about 20% cooler.
Afraid to get dirty?!
All the ponies in this town are crazy!