Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš B__________A__________N, lebo princess Molest Pinkiehappy
Odpovědět
Máš ban, lebo neplatím...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Máš BAN, protože Celda by nebyla ráda, kdyby věděla, jak jí tu kouskujete osobnost Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban, pretože RVHP. Rainbowlaugh
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Máš BAN, protože Discord by z tebe měl radost, další ban, který nedává smysl Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban, lebo som sem musel zapadnúť. Rainbowlaugh Rainbowlaugh
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Máš ban, lebo keby nemáš uši, tak sa smeješ dookola.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš ban, lebo what the hell ? Rainbowlaugh
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Báš Man, lebo som popletený Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš BAN, protože to tě neomlouvá c:


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)