Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš ban, je to vôľa našej bohyne, tak nech je teda hic.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN, protože z toho, co jsem za 6 sezón viděla, tak Twilight má víc síly něž Celda Rainbowwild Takže princezna ano, bohyně těžko. Zato Luna... Heart

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban za rúhanie.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN, protože ve jmenu Luny, princezny noci a opatrovnice snů, jediné pravé bohyně, to není rouhání, ale Agnostická preference Scootangel

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban, lebo v celestiánstve je mnohobožstvo jak v hinduizme.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš ban, lebo je vonku taký hic, že mi pracka od tašky na tablet opálila krk...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Máš ban, lebo dobre, že tablet neni čierny.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN, protože v hicu nejlépe zmrzku Twilightsmile

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Mas ban, lebo v hici je kazdy v rici Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Máš ban za vyjadrovanie.
Bow to the Princess!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)