22.07.2016, 02:58
Máš BAN, protože já nehraju hry kvůli obtížnosti, ale abych si je užila
popřípadě našla glitche a trochu ji rozebrala
i když mám dark souls, což je fajn těžká hra
9 mi příjde ok, pokuď má každá class svou roli, kterou se liší od jiných, tak fajn
a competitive zápasy se hrajou hlavě 6v6 - 2 scouti, 2 soldierové, demoman a medic. Jsou to classy, které hru nezpomalují a mají prostor ke zlepšení. To se dá trochu přirovnat k csku bych řekla
popřípadě našla glitche a trochu ji rozebrala
i když mám dark souls, což je fajn těžká hra
9 mi příjde ok, pokuď má každá class svou roli, kterou se liší od jiných, tak fajn
a competitive zápasy se hrajou hlavě 6v6 - 2 scouti, 2 soldierové, demoman a medic. Jsou to classy, které hru nezpomalují a mají prostor ke zlepšení. To se dá trochu přirovnat k csku bych řekla
♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥
♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥
♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥
How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon



![[Obrázek: tumblr_oagbil4xUH1rhbztho2_1280.png]](https://67.media.tumblr.com/d33726d6919cf0684c762c676edcf471/tumblr_oagbil4xUH1rhbztho2_1280.png)

