12.07.2019, 17:33
Máš BAN protože mi moje 50 bude chybět. A taky starý avatar. Ale tenhle je lepší.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
|
Máš BAN !!
|
|
12.07.2019, 17:33
Máš BAN protože mi moje 50 bude chybět. A taky starý avatar. Ale tenhle je lepší.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
12.07.2019, 18:48
Máš ban lebo ti môžem dať -1 aby si si pripomenul
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
13.07.2019, 05:37
Máš BAN protože já už byl i dole i nahoře tady na fóru, už mám dost PTSD.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
13.07.2019, 21:16
Máš BAN protože uplynulo 6 let nebo kolik.... Im older now.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
13.07.2019, 22:44
Máš ban, lebo za ten čas to bolo ako keby si bol v kryokomore.
Bow to the Princess!
13.07.2019, 22:59
Máš BAN protože já tady byl technicky pořád.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
14.07.2019, 00:25
Máš ban, lebo za dobré správanie ťa mali pustiť skorej.
Bow to the Princess!
14.07.2019, 14:57
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14.07.2019, 14:57 uživatelem AleXan. Edited 2 times in total.)
Máš ban lebo perma ban niekedy nie je perma?
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM! |