13.03.2015, 22:43
hravam lol rad ale ve srovnání s DotA 2 ne nic
jo člověk si rekne lolko je všude takže automaticky je lepší neni ty co hráli obojí vydí mnohé nedostatky u lolka
Jo když někdo hraje pouze a pak přejde na dotu tak první slova jsou co to tu je za hovadimy vždyt mám všechno na dmg a dávam hovno no jo dmg neni v Dotě všechno a když nezvádaš lajnu tak je lepší to 3 backnout než přijít a umřit 3x po sobě a mít o 500g chudčí a hlavně v dotě nenajdeš tak velky nervy a boosty že pak tě ty champi ani nebaví
jo člověk si rekne lolko je všude takže automaticky je lepší neni ty co hráli obojí vydí mnohé nedostatky u lolka
Jo když někdo hraje pouze a pak přejde na dotu tak první slova jsou co to tu je za hovadimy vždyt mám všechno na dmg a dávam hovno no jo dmg neni v Dotě všechno a když nezvádaš lajnu tak je lepší to 3 backnout než přijít a umřit 3x po sobě a mít o 500g chudčí a hlavně v dotě nenajdeš tak velky nervy a boosty že pak tě ty champi ani nebaví
batponies 4ever 
uctívejte naše boha JAMISE


). Zvyšuje regeneraci many a příjem zlaťáků ( těch státu u tohohle itemu je ještě víc,já jen zmínil ty nejvýraznější ). Ale aby toho nebylo málo,má aktivní schopnost,která hráči dovoluje s cca minutovým cooldownem vystřelit led,který-a teď se podrž-zmrazí nepřátele
