23.11.2012, 15:08
--- > Oblíbenost --->
AJ,Twilight,Rarity,Pinkie,Fluttershy,RD
AJ,Twilight,Rarity,Pinkie,Fluttershy,RD
Who's a silly pony? You're a silly pony! Who is? You is! Applejack
|
Nejoblíbenější Poník?
|
|
23.11.2012, 15:08
--- > Oblíbenost --->
AJ,Twilight,Rarity,Pinkie,Fluttershy,RD
Who's a silly pony? You're a silly pony! Who is? You is! Applejack
27.11.2012, 11:13
MMmmmmMMmH tezke to rozhodnout, horni pozice jsou proste moc cool na rozhodnuti kdo je "Da best"!
Twilight > Luna > Daring Do > DJ Pon3 > Cadence (protoze po tom prvnim S3 dile jsem mel stejny vyraz v obliceji po pro-pracovani 7 dnu v kuse)
01.12.2012, 18:04
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.12.2012, 14:55 uživatelem DrakeDamage. Edited 2 times in total.)
Trochu úprava
![]() 1. Applejack 2. Luna 3. Twilight Sparkle 4. Rainbow Dash 5. Fluttershy 6. Trixie 7. Rarity 8. Celestia 9. Cadence 10. Big Macintosh . . . 71. Pinkie Pie ♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
01.12.2012, 18:28
AJ se posunula na druhé místo...změnil jsi se
01.12.2012, 18:31
(01.12.2012, 18:28)Antarius Napsal(a): AJ se posunula na druhé místo...změnil jsi se Co tím myslíš? Je na prvním
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
01.12.2012, 18:33
A jó... Já už špatně vidím....měl bych přestat číst tu Daring Doo...ty podkovy se špatně luštěj
02.12.2012, 01:34
Pinkie Pie je muj nej poník, pak eště muj OC
*Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry*
02.12.2012, 15:40
U mna na prvom mieste Pinkie Pie, na druhom Twilight
MY PRIMARY FUNCTION IS FAILURE
deviantart: http://daoldhorse.deviantart.com/ |
|
|