10.03.2013, 22:03
O jídle z jinývh světú nemluv. Mám fóbii z grilú. Ale.. To bys nepochopil...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
|
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
|
|
10.03.2013, 22:03
O jídle z jinývh světú nemluv. Mám fóbii z grilú. Ale.. To bys nepochopil...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
10.03.2013, 22:14
Bojuj! Bojuj proti temným silám grilování s Polreichem
10.03.2013, 22:15
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.03.2013, 22:17 uživatelem someone.)
gril umři discordiánku ![]() Anebo ne. Měl bych o kamaráda míň. Ale Gril nezmiňuj.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
10.03.2013, 22:17
Pozdě, já už jsem jednou umřel, ale moc dlouho mi to teda nevydrželo
10.03.2013, 22:32
*využívám své magie života a přivádím Discordiana zpět*
"V mém těle bije křišťálové srdce."
Podepsán Deeter Spirit.
10.03.2013, 22:39
Že dík. A proč nebojuješ za Twilítko?
10.03.2013, 22:44
Můžu mít trapnej dotaz kdo je Twilítko?
10.03.2013, 22:45
Twilight ne?
10.03.2013, 22:45
Sorry ale Twilítko se mi tam už nevešlo
"V mém těle bije křišťálové srdce."
Podepsán Deeter Spirit.
|