Hodnocení tématu:
 • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Police s poníky
#1
Ahoj. Na konci června jsem se kvůli práci přestěhoval do Police nad Metují. Z tohoto koutku, kde se dává timberwolfům dobrou noc, mám profláklá srazová místa poněkud z ruky, a jak se koukám na mapu a srazová vlákna, je v tomhle cípu republiky tak trochu pusto. Jste jen tak plaší, nebo tu opravdu poblíž nikdo není? Nestyďte se, a pokud byste nějaký sraz rádi, přihlašte se. Místa, kde můžeme něco podniknout, se určitě najdou (bowling, venkovní stolky u zmrzlin na náměstí, nekuřácké restaurace). S trochou průzkumu a zařizování by se tu dalo udělat i něco pod širákem, ale to jen při vážném zájmu.
A pokud je pro vás Police daleko, tak je pro mě docela dobrá dopravní dostupnost do Náchoda, popř. přijatelná do Trutnova a Jaroměře (ačkoliv je vůbec neznám).

   

Progress:
Založení vlákna        [ . . . 100% . . . ]
Zjišťování zájmu     [ . . . processing . . .  ]
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#2
Toto je zatím jen průzkum zájmu, vyjádřete se, prosím, buď "Flutterryay Yay" nebo vůbec (případně "Trixieshiftleft Neigh", pokud vás to tak moc znechutilo). Konstruktivní návrhy uvítám také.

Na fóru vím, že tu máme nějaké broníky, kteří se věnují geocachingu. Sám jsem s tím nedávno oficiálně začal, a tak bych, až budou pro mne vhodnější klimatické podmínky (odhadem konec října až půlka listopadu - čím později, tím větší bude riziko, že trasy nebudou úplně schůdné), rád obešel některé cache v okolní přírodě, konkrétně podél kousku hřebenu Broumovských stěn a cestiček k nim od Police. Věřím, že by se někdo mohl chtít přidat, když ne na GC, tak alespoň se podívat, čím je místní krajina tak zajímavá, že si zasloužila status CHKO. Pinkiesmile
Následně podle možností a vyčerpanosti bychom poseděli v nějakém místním občerstvovacím podniku.

Druhá možnost je udělat cyklovýlet s podobnou náplní, pouze po jiné trase. Ten se dá provést i dřív (ale ne dřív než v září, srpen už mám natřískaný). Jenže nepředpokládám, že se vám bude chtít na místo cestovat s kolama.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#3
Pro představu jsem připravil upřesňující popis.

Datum: Výběr bych nechal na vás, ale sám to vidím na některou z následujících sobot.
 • 29.10. - vychází dobře v tom ohledu, že v pátek je svátek. Ale zaše špatně v tom ohledu, že v pátek je svátek, navíc s prázdninama před ním.
  Možná už budete mít něco naplánovaného pro prodloužený víkend, ale pokud ne, měli byste volnější možnosti pro dopravu o den dřív.
 • 5.11.
 • 12.11. - tyto dva nejsou ničím zvláštní
 • 19.11. - předchází volný čtvrtek, pracovní pátek
Později už mi to připadá zase pozdě (ale kdoví, počasí je mrcha...)

Kudy budete protaženi: Viz předpokládaná trasa kolem kešek - z Bezděkových sadů (autobusák), na Hvězdu, kousek po hřebenu Broumovských stěn a Kovářovou roklí zase zpátky. Část mezi Hlavňovem a Policí lze případně v jednom nebo obou směrech zkrátit autobusem, ale mimo pracovní dny nejezdí tak často.
Po cestě si můžeme udělat mírnou zacházku a hodit si věci ke mne do bytu.

Čas: vyrazili bychom v 11:00. I při pomalé chůzi by celý okruh něměl trvat déle než 7 hodin.

A co až se vrátíme: Pokud nebudete hned chtít prchat, tak mám vytipovaných několik podniků - Divadelní klub (nemá web), nebo trochu vzdálenější ale autobusem snadno dostupnou hospodu na mýtince Restauraci Na Mýtě.

Bude kde složit hlavu? Pokud si nenajdete nic vlastního (na ubytování je možností relativně dost), tak můžu poskytnout místo pěti spacákářům u sebe (s větší skupinou popravdě ani nepočítám).

Konání akce bude samozřejmě vázáno na vhodné počasí. Pokud dopředu uvidím, že nám nepřeje, tak to odpískám. Kdyby se drželo “neurčité” a zkazilo se až na poslední chvíli, tak i pro něj mám alternativy. Při počasí nevhodném pro terén by se daly projít kešky ve městě a blízkém okolí. Pokud by to bylo ještě horší, tak můžeme navštívit místní muzea a/nebo se zašít do nějakého podniku.

Tak co, našel by se někdo, komu nevadí trohu (víc) pohybu?
Případně někdo, kdo má rád Maud? Protože ji vyhlašuji za neoficiálního maskota srazu. Ve skalách po cestě se dají najít krásné kamenné útvary.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#4
Flutterryay Yay
zase tak daleko nejsi Pinkiehappy cirka 70 km
Kdybych měl nějaký ten volný čas tak určitě se ozvu
Why are you even here? Go do something useful.
Odpovědět
#5
To máš hned za rohem, jen do toho Twilightsmile
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#6
Jak to vypadá, případní zájemci?
Na prostřední dva termíny nejspíš už budu mít jiné věci, ale zbylé jsou stále ve hře.

Nebo taky můžu začít shánět tuříny Pinkiecrazy
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)