22.02.2013, 21:30
Náhodou jsem narazil na tento Pony generator / maker.. Autor sice tvrdí, že to je G1, mě to spíš přijde jako hybrid G1-G2-G3, ale vypadá roztomile..
http://www.dolldivine.com/pony-maker.php
žel bohu nejde uložit (jedině přes típnutí obrazovky) a je to omezeno na jednu pózu (ovšem zase se můžete vyblbnout co se týče oblečení)..
http://www.dolldivine.com/pony-maker.php
žel bohu nejde uložit (jedině přes típnutí obrazovky) a je to omezeno na jednu pózu (ovšem zase se můžete vyblbnout co se týče oblečení)..



![[Obrázek: mypony_by_radlanjay-d5vxwiw.png]](https://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/054/3/9/mypony_by_radlanjay-d5vxwiw.png)

![[Obrázek: V4ybF7G.jpg]](https://i.imgur.com/V4ybF7G.jpg)



hříva od AppleJack je špatně (tvar + nedá se obarvit gumička) a taky klobouk a nedokážu namíchat její správné barvy. (hlavně oranžovou) co mi ještě vadí je, že tam nemá hřívu Derpy