23.06.2013, 22:30
Tak jsem si vytvořil druhé OC v Pony creatoru 

Vorsicht! Grenate!
|
Pony Creator
|
|
23.06.2013, 23:03
Tak a PM je už aj na android (nwm od kedy) bohužiaľ je platený.
29.06.2013, 10:48
Tak už mám nové OC
29.06.2013, 21:30
Jo trošku zářivý ale pěkný Crazy11
29.06.2013, 21:35
Mary Sue?Ty jsou snad všude..
29.06.2013, 21:36
Jo to jo Dbleki
Pony Creator miluju.Nejvic me asi bavi vytvareni poz.
Pinkiemana is crazy?
![]() Pfffffffffffff
26.07.2013, 20:31
Je to hodně fajná aplikace...díky ní jsem si vytvořil OC tedy i můj avatar
29.07.2013, 14:35
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 29.07.2013, 14:36 uživatelem DominikZero. Edited 1 time in total.)
Já mám své OC též
![]() <------- |
|
|