28.09.2013, 16:54
Hrála jsem si. Že by tatínek Luny a Celestie? Nebo maminka?
|
Pony Creator
|
|
28.09.2013, 17:33
Nebo oboji?
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba. hue hue hue
29.09.2013, 12:04
Tatínek s nevyhraněnou orientací, co uvažuje o proměně v maminku?
29.09.2013, 20:33
Hermafrodit
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba. hue hue hue
01.10.2013, 20:07
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01.10.2013, 20:08 uživatelem Decimus. Edited 1 time in total.)
Ahoj Bronies,jsem tu nový a víte že,existuje i The Fabulous Pony Maker.Vytvořil jsem si sním i tohoto poníka:
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
02.10.2013, 10:33
Alicorn?
![]()
02.10.2013, 12:14
Však to nevadí,ne?
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
02.10.2013, 12:30
02.10.2013, 13:24
Je to tedy extremne neinteresantni.
Alicorny si vymysleji ti, kteri nemaji zadnou fantazii a prostor pro predstavivost.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba. hue hue hue
02.10.2013, 13:58
tak zaleží jací pokud sou udělani tak že to vypadá hustě, třeba ten jeho, nebo jiný MS kteři se používaj jako tapety nebo tak. Sice nejsou použitelní jako OC ale na okrasu sou dobrý, dle mého názoru
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong! Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame." -Knight Lautrec of Carim |
|
|