Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PonyFest Online v3
#1
[Obrázek: CdRaQju.png]

Ač se pořád nemůžeme setkávat ve velkém, nebo na mezinárodní úrovni, brony cony úplně neusnuly - některé byly odloženy, jiné se přesunuly na Internet a nebo vznikly úplně nové, od začátku stavěné cony pro online prostředí. A právě do poslední kategorie se řadí PonyFest Online!

Vznikl jako iniciativa organizátorů nejrůznějších pony akcí z celého světa - včetně CZ/SK bronies Twilightsmile akce se koná potřetí a tentokráte i s programem v rozumný čas pro účastníky z Evropy.

Kde: online - stream bude dostupný na webu
Kdy: sobota 30. května 2020 od 11:00 (CEST)
Vstupné: žádné se neplatí - celý con je přístupný komukoliv
Program: Najdete na https://ponyfest.horse/schedule/
Jazyk: Angličtina

Web: https://ponyfest.horse
Twitter: https://twitter.com/PonyFestOnline
Discord server: https://discord.gg/ponyfest

Jak to funguje?

Jednoduše - jde o program, který znáte k klasických conů (přednášky, besedy s hosty, koncerty atd.), jen si z programu vyberete a koukáte na online stream (bude dostupný na webových stránkách akce - otevře se krátce před zahájením).

Pokud chcete diskutovat s ostatními, pokládat otázky hostům, hrát hry, nakupovat od prodejců nebo se spojit s organizátory, prostě se přidejte na Discord server uvedený výše - najdete tam všechny zmíněné věci.

Pokud máte dotazy, klidně se ptejte Twilightsmile těším se na viděnou/slyšenou!

[Obrázek: EYuowMKVcAAylzY?format=jpg]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)