11.05.2013, 21:19
|
(Princess) Twilight Sparkle fan club
|
|
11.05.2013, 22:14
hezké
ještě to vybarvi
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437 http://pipa9943.deviantart.com/ začal podporovat Český dabing -> great to be different ![]() píšu se s malým p "One small thing, can make a really big difference." - SkyStar "Fire alone can save our Clan."
11.05.2013, 23:25
12.05.2013, 01:20
Muhahahaha... Tohle mi Refly nikdy neodpustí!
![]()
12.05.2013, 08:36
to Refly nestihne já budu rychlejší
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437 http://pipa9943.deviantart.com/ začal podporovat Český dabing -> great to be different ![]() píšu se s malým p "One small thing, can make a really big difference." - SkyStar "Fire alone can save our Clan."
12.05.2013, 09:16
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12.05.2013, 09:17 uživatelem kosay. Edited 3 times in total.)
![]() [/quote] Ano! Ano! ANO! Presne toto sú moje pocity z Twilight ako Princeznej.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo!
12.05.2013, 10:11
Jenže Twi sama za to nemůže. Proto neodpouštím Hasbru, Twi je nevinná.
Na druhou stranu už jsem s docela zvykla.
12.05.2013, 10:33
a navíc ten obrázek tu je
a hlavně ona je jako princezna ještě hezčí
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437 http://pipa9943.deviantart.com/ začal podporovat Český dabing -> great to be different ![]() píšu se s malým p "One small thing, can make a really big difference." - SkyStar "Fire alone can save our Clan." |
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)


ještě to vybarvi


![[Obrázek: 644539_178415502308763_2108785494_n.png]](https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/644539_178415502308763_2108785494_n.png)
![[Obrázek: please_accept_me_by_saturnstar14-d64az14.png]](https://fc03.deviantart.net/fs70/i/2013/126/e/4/please_accept_me_by_saturnstar14-d64az14.png)
a hlavně ona je jako princezna ještě hezčí
