15.01.2014, 10:01
|
(Princess) Twilight Sparkle fan club
|
|
17.01.2014, 16:30
Myslím si že twili je neeeeej mám ji hrozě ráda a nejvíc se jí podobám já jsem taková Twili+Sunsetjsem stejnej šprt jak Twilight hihi I LOVE HER............
19.01.2014, 12:46
19.01.2014, 14:47
Takový hezký dáreček
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437 http://pipa9943.deviantart.com/ začal podporovat Český dabing -> great to be different ![]() píšu se s malým p "One small thing, can make a really big difference." - SkyStar "Fire alone can save our Clan."
21.01.2014, 17:41
Nechtěj být tím, kým nejsi. Buď sám sebou.
Není nic krásnějšího než být jedinečný. No není snad skvěle být odlišný. Na paměti měj a na posměch nedej, že dřív nebo požději najděš ty pravé přátele. Pravé přátelství své kouzlo má a o něm by Twilight mohla vyprávět.
21.01.2014, 17:42
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 22.01.2014, 19:35 uživatelem czAdamV. Edited 1 time in total.)
Nechtěj být tím, kým nejsi. Buď sám sebou.
Není nic krásnějšího než být jedinečný. No není snad skvěle být odlišný. Na paměti měj a na posměch nedej, že dřív nebo požději najděš ty pravé přátele. Pravé přátelství své kouzlo má a o něm by Twilight mohla vyprávět.
27.01.2014, 00:58
a je tu pokračování dne
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437 http://pipa9943.deviantart.com/ začal podporovat Český dabing -> great to be different ![]() píšu se s malým p "One small thing, can make a really big difference." - SkyStar "Fire alone can save our Clan."
28.01.2014, 19:55
28.01.2014, 21:17
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
29.01.2014, 18:06
|
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)


![[Obrázek: seat_of_magic_by_assasinmonkey-d672qa6.png]](https://th07.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/149/f/5/seat_of_magic_by_assasinmonkey-d672qa6.png)
Myslím si že twili je neeeeej mám ji hrozě ráda a nejvíc se jí podobám já jsem taková Twili+Sunset![[Obrázek: the_gift_of_twilight_by_bluespaceling-d71v6rw.jpg]](https://fc00.deviantart.net/fs70/f/2014/012/9/f/the_gift_of_twilight_by_bluespaceling-d71v6rw.jpg)
![[Obrázek: purple_mare_by_kibbiethegreat-d6bszri.png]](https://fc04.deviantart.net/fs71/i/2013/184/f/8/purple_mare_by_kibbiethegreat-d6bszri.png)
![[Obrázek: taking_a_break_by_princesssilverglow-d6604sz.jpg]](https://fc04.deviantart.net/fs70/f/2013/140/4/7/taking_a_break_by_princesssilverglow-d6604sz.jpg)
![[Obrázek: reading_by_princesssilverglow-d65nsep.jpg]](https://fc05.deviantart.net/fs71/f/2013/138/f/4/reading_by_princesssilverglow-d65nsep.jpg)

![[Obrázek: in_flames_by_inuhoshi_to_darkpen-d73zcyv.png]](https://fc08.deviantart.net/fs70/i/2014/027/c/3/in_flames_by_inuhoshi_to_darkpen-d73zcyv.png)

![[Obrázek: winter_nights_by_darthagnan-d73y0ej.png]](https://th08.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/027/3/3/winter_nights_by_darthagnan-d73y0ej.png)