Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Jak jednoduše a rychle vkládat fotky z mobilu do příspěvku?
Aby byl rovnou vidět náhled né jen odkaz.
Odpovědět
@Jamis:
Jelikož se jedná o relativně promlčenou záležitost a pravděpodobně nemá cenu to víc rozmazávat, než se mi podařilo cca měsíc zpátky ( Facehoof ), ráda bych svá nařčení a připomínky shrnula do konverzace, která se na velice obdobné téma probíhala zhruba před 80 "stránkami" tohoto vlákna viz (https://bronies.cz/Vlakno-Pripominky-a-n...z?page=181). Jedná se o stránky přibližně 181-186, takže to podle mého není až tak krátké.
I zde byly probírány jak BANy, tak vedení fóra.

Ano, jedná se o starou konverzaci z roku 2014 a ano, je to tahání kostlivce ze skříně, ale myslím, že se zde dobře ukazuje, že problém buď nebyl vyřešen a je to táhlé (horší případ), nebo se pouze historie opakuje - což je minimálně smutné.

Abych to tedy uzavřela s tím, že to nebudu dál rozvíjet a reagovat ani po reakci některého z adminů/moderátorů:
Stojím si za tím, co jsem řekla a to, že jsem našla podobný případ, je o něčem vypovídající.  Ajsmug

Odpovědět
@Andarstante: Bany a vedení fóra se probírají pořád Twilightsmile na tom se za ty roky nic nezměnilo. Moderátoři udržují fórum na přijatelné úrovni pro většinu fanoušků, což se některým nelíbí a tak proti tomu brojí. Pokud poruší pravidla závažným způsobem, hrubě, či opakovaně, jsou zabanováni.

Historie se opakuje pouze v tom smyslu, že tebou odkazovaná konverzace zmiňuje toho "ukřivděného" uživatele, který škodil tehdy a byl potrestán varováním. Nepomohlo to, byl zabanován. A fakt, že se pokouší škodit dál i na srazech (kde dostal rovněž ban) jen potvrzuje, že jeho ban zde byl správným řešením.

A ano - jde o velmi vypovídající případ toho, že zabanování podobných osob je správné rozhodnutí. Pokud se někomu nelíbí, že místní diskuzi nelze beztrestně otravovat, nechť se realizuje jinde - má na to celý Internet (teda kromě míst, kde za podobný přístup taktéž schytá ban).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Ahoj, mám menší návrh který není tak důležitý ale proč ne, návrh je jestli by tu nešel přidat nějaký tmavý režim nebo i custom do různých barev prootže někdy když si sem překliknu tak mě vybouchnou oči  Rainbowlaugh


Jestli tu už něco takového je tak se omlouvám  Twilightblush
Odpovědět
Není to možná zcela univerzální řešení, ale sám používám rozšíření Dark Reader a to mi tenhle problém vyřešilo dostatečně a nejen na tomto webu.

(Addon pro Firefox | Addon pro Chrome)
Odpovědět
(15.05.2022, 22:03)Alkel u3 Napsal(a): Není to možná zcela univerzální řešení, ale sám používám rozšíření Dark Reader a to mi tenhle problém vyřešilo dostatečně a nejen na tomto webu.

(Addon pro Firefox | Addon pro Chrome)

Juu skvělé díky právě si zachránil moje oči které už teď dost trpí kvůli špatnému vidění bez brýlí  Pinkiesmile Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)