09.03.2015, 01:00
(ehm, ja mám hrivu
)
Čas je relatívny pojem. Niekedy ide fatálne rýchlo a niekedy sa neuveriteľne vlečie. Je na nás, aby sme si plným priehrštím užili každú sekundu, pretože tá sa už nikdy nevráti.
Prečo niektorých treba presviedčať, že stále sú tu ľudia, na ktorých sa môžu obrátiť?
)Čas je relatívny pojem. Niekedy ide fatálne rýchlo a niekedy sa neuveriteľne vlečie. Je na nás, aby sme si plným priehrštím užili každú sekundu, pretože tá sa už nikdy nevráti.
Prečo niektorých treba presviedčať, že stále sú tu ľudia, na ktorých sa môžu obrátiť?
Bow to the Princess!

