21.12.2014, 20:35
(dúfam, že nie ja)
No, lebo proste sa príliš odtrhol z reťaze.
Prečo má niekto adventné sviece len na okrasu a nezapáli ich?
No, lebo proste sa príliš odtrhol z reťaze.
Prečo má niekto adventné sviece len na okrasu a nezapáli ich?
Bow to the Princess!




?



