01.02.2015, 23:06
Nie ja ti nepoviem!
Prečo som si kupil krabicu?
Prečo som si kupil krabicu?
:3
|
Proč?
|
|
01.02.2015, 23:20
Asi by si rád, aby sa ti tam zjavila malá Dashie?
![]() Prečo treba dávať bacha na cencúle?
Bow to the Princess!
02.02.2015, 02:32
Sú ostré
![]() Prečo rapídne strnem? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
02.02.2015, 02:33
myslíš
prečo by som chcel ríchlejšie starnúť 18,18,18 hej hej hej
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
02.02.2015, 14:11
Už sa nemôžeš dočkať vecí, ktoré sú pre teba zatiaľ oficiálne zakázané
![]() Prečo HTML5?
Bow to the Princess!
02.02.2015, 14:35
Lebo Fomalhaut
Prečo proxima centauri - A ?
02.02.2015, 15:26
Lebo nie Proxima Centauri - Z. Ideme pekne od začiatku abecedy
![]() Prečo sa u nás nehrá baseball?
Bow to the Princess!
02.02.2015, 15:35
Lebo u nás nie je taky populány ako v Amerike - vlastne okrem basketballu v Európe nehrajú nič také (Rugby, Nascar...)
Prečo idem vo vlaku v kupé na 9gag, začnem sa každých 20 sekúnd potichu smiať (vyznie to ako keby som sa dusil ) a všetci sa na mňa čudne pozerajú?
02.02.2015, 22:05
(Tak, ale zase v motoršporte sa vyznám a tie americké súťaže sa mi nepáčia
WTCC, DTM či WEC sú lepšie)To sa stáva aj mne, ale to skôr doma, keď niekto príde a ja som práve odišiel od compu, kde bolo práve niečo smiešne Musím sa dosť premáhať, aby som sa nesmial ![]() Prečo Duff Beer?
Bow to the Princess!
02.02.2015, 23:07
Lebo je drahé za značku sa platí
prečo je tu samá twii
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ |