11.02.2015, 22:38
Dělat si srandu z lídí,co to myslí vážně,je... sranda 
( Ano,mluvím
)
Proč mě baví Fallout New Vegas?

( Ano,mluvím
)Proč mě baví Fallout New Vegas?
|
Proč?
|
|
11.02.2015, 22:38
Dělat si srandu z lídí,co to myslí vážně,je... sranda
![]() ( Ano,mluvím )Proč mě baví Fallout New Vegas?
11.02.2015, 22:46
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11.02.2015, 22:48 uživatelem pink-bobik. Edited 1 time in total.)
iluminát na nej hoši fallout 3 je cooler ![]() prečo mám taký pocit že mi došli peniaze ?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
11.02.2015, 22:48
ILUMI... Ok,už to není vtipný.
Proč?
11.02.2015, 22:51
Lebo Obama je Iluminát
![]() prečo chcem ružovú loď na darkorbit ?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
11.02.2015, 22:53
mám jisté tušení že s tim má něco společnýho Pinkie
Proč mám vybitý telefon? ♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
11.02.2015, 22:56
Lebo je to iluminát ale pšt
![]() prečo mi nikto nekúpi ružovú žirafu ? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
11.02.2015, 22:57
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11.02.2015, 22:58 uživatelem LEGION_1. Edited 1 time in total.)
Batygame: sorry, no
![]() Bobik: to znáš podľa toho, že otvoríš peňaženku a stade vyletí moľa. Bobik 2.0: ja by ti ju aj kúpil ![]() Tak inak sa nemožno čudovať, bo ilumináti, tak z toho si viacerí robia srandu. Netreba to samozrejme preháňať a vidieť ich symboliku ešte aj v polievke. Ale oni inak sú, vnímam ich podobne ako v Simpsonoch v časti Homer Veliký. Také skupinky podľa mňa sú. Prečo bútľavá vŕba?
Bow to the Princess!
11.02.2015, 23:00
Protože
![]() Proč mi přijde,že když Twi v traileru na 5 sezónu ( ) říká: It's a trap! Tak že to je odkaz na Star Wars?
11.02.2015, 23:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11.02.2015, 23:02 uživatelem pink-bobik. Edited 1 time in total.)
legion : Aby sa ludia mali kde virozprávať
prečo mam na hlavě vipnuté sluchátka ? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
11.02.2015, 23:03
Zabudol si si ich dať dole, ako sa mne stáva po konferenčnom hovore.
Prečo mám niekedy pocit, že patrím na psychiatriu?
Bow to the Princess!
|