Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
Dělat si srandu z lídí,co to myslí vážně,je... sranda Rainbowlaugh
( Ano,mluvím Fluttercry )

Proč mě baví Fallout New Vegas?
Odpovědět
Pinkiegasp iluminát na nej hoši Pinkiegasp fallout 3 je cooler Rainbowlaugh
prečo mám taký pocit že mi došli peniaze ? Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
ILUMI... Ok,už to není vtipný.

Proč?
Odpovědět
Lebo Obama je Iluminát Rainbowlaugh

prečo chcem ružovú loď na darkorbit ? Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
mám jisté tušení že s tim má něco společnýho Pinkie

Proč mám vybitý telefon?
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Lebo je to iluminát ale pšt Rainbowlaugh
prečo mi nikto nekúpi ružovú žirafu ?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Batygame: sorry, no Unsuresweetie
Bobik: to znáš podľa toho, že otvoríš peňaženku a stade vyletí moľa.
Bobik 2.0: ja by ti ju aj kúpil Rainbowlaugh
Tak inak sa nemožno čudovať, bo ilumináti, tak z toho si viacerí robia srandu. Netreba to samozrejme preháňať a vidieť ich symboliku ešte aj v polievke. Ale oni inak sú, vnímam ich podobne ako v Simpsonoch v časti Homer Veliký. Také skupinky podľa mňa sú.

Prečo bútľavá vŕba?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Protože Pinkiecrazy

Proč mi přijde,že když Twi v traileru na 5 sezónu ( Rainbowkiss ) říká: It's a trap! Tak že to je odkaz na Star Wars? Rainbowlaugh
Odpovědět
legion : Aby sa ludia mali kde virozprávať
prečo mam na hlavě vipnuté sluchátka ?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Zabudol si si ich dať dole, ako sa mne stáva po konferenčnom hovore.

Prečo mám niekedy pocit, že patrím na psychiatriu?
Bow to the Princess!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)