25.06.2012, 14:07
|
Quality art.
|
|
25.06.2012, 16:23
Môj obľúbený quality art :
25.06.2012, 16:28
Obidva sú úžasné!
25.06.2012, 16:36
Jo, Harwick se vyhoupnul k těm nejlepšim. ... já ho mám na špice třech nejlepších Harwic-Tsitra360-Moe
Ale skromnej, odpoví každýmu na Da s pochvalou
25.06.2012, 17:58
(25.06.2012, 13:28)Zmok Napsal(a): To je tradiční jednorožčí ocas. Navíc by ještě mohla bejt sudokopytník. přesně takovýhle tip jednorožců mám nejradši, sudokopytník, dlouhý, jakoby lví ocas, dlouhý zakroucený roh, delší uši, bradka a delší srst u kopyt. A úplně nejlepší je, když se podobá spíš lani(last unicorn), nebo je naopak mohutnější než obyčejný kůň(heroesIII). Joker: Yes, Pinkie... Let's put some SMILES on their faces!
![]()
26.06.2012, 16:26
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.06.2012, 16:28 uživatelem Space horse. Edited 3 times in total.)
Vraciam sa k tématu:
26.06.2012, 16:36
Promazan spam, prosim drzte se tematu, nemam nic proti ohodnoceni obrazku nebo vyjadreni obdivu, ale na debatu o tom jak ma/nema vypadat jednorozec nebo na rady okolo PC si zalozte vlakno v prislusne sekci, diky.
26.06.2012, 17:14
BTW prosim postujte autorov.
26.06.2012, 17:40
Millfoxuv komentar a obrazek Brony Dash me vedl k tomu, ze jsem se podival na autora.
Je velmi tezke vybrat jen jeden... I pres to, ze jsou obrazky podle me v poradku, tak pro jistotu pridam tag [GORE] pro ty nejcitlivejsi z vas [GORE] http://ventious.deviantart.com/gallery/
26.06.2012, 17:59
(26.06.2012, 17:40)Mondrogar Napsal(a): [GORE] http://ventious.deviantart.com/gallery/ Přestože sám sebe považuji za přecitlivělého v oblasti gore/sexu, tento autor je borec a nic z toho, co tam má mi kupodivu nevadí.. Je to PAN umělec, když dovede zobrazit smrt v této podobě.. A jeho kresby jsou jako z jiného světa.. |
|
|
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)

![[Obrázek: 544965_351231634947849_1202888941_n.jpg]](http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/544965_351231634947849_1202888941_n.jpg)

Ale skromnej, odpoví každýmu na Da s pochvalou
Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
